15
new stories - click to show

Marián Hošek

Related to

Sto školních aktovek má nové majitele

6.October » Pražský patriot
Pošli aktovku dál, akce Prahy 6 skončila. Jednalo se o výměnu pro jedny zbytných, pro druhé potřebných školních pomůcek.

Praha 6 pro školáky: Pošli aktovku dál

Radní za sociální politiku a zdravotnictví pro Prahu 6 Marián Hošek (KLID, KDU-ČSL) spolu s radní pro školství Marii Kubíkovou (ODS) se rozhodli ulehčit situaci mnoha rodičům a zaštítit akci Pošli aktovku dál.

Praha 6 pomáhá starším lidem „seniorskou obálkou“

9.June » Zulice.cz
I dejvická radnice se zapojila do projektu seniorská obálka. Slouží též při prevenci při mimořádných událostech. Jde o tiskopis určený lidem staršího věku a osobám zdravotně postiženým, především pak těm, kteří žijí osamoceně. Vyplníte své zdravot...

Praha 6 chce postavit léčebnu dlouhodobě nemocných v Drnovské ulici

Praha 6 postaví novou léčebnu dlouhodobě nemocných (LDN) v Drnovské ulici. Rozhodnutí z roku 2018 o umístění LDN do areálu polikliniky Pod Marjánkou zastupitelstvo na svém čtvrtečním zasedání zrušilo. Do novostavby na ruzyňských pozemcích v Drnovs...

První část rekonstrukce polikliniky v Praze 6 by mohla být provedena do čtyř let

16.February » Pražský patriot
Roky diskutovanou rekonstrukci Polikliniky Pod Marjánkou nelze provést za provozu, jediné možné řešení údajně spočívá v rozšíření a dostavbě nižšího traktu budovy. „Pokud bude na řešení politická shoda, je šance do čtyř let provést první fázi a po...

Jak se starat o stáří. Přednáška Ivy Holmerové

14.February » Pražský patriot
Jak se starat o stáří se dozvíte na přednášce v rámci cyklu Člověk v dialogu, který v letošním roce nese název 2020: Uprostřed změny. V Kostele Pražského Jezulátka v Praze 1 se svou přednáškou vystoupí 25. února přední česká gerontoložka Doc. MUDr...

Další narozeninová oslava v Praze 6

4.February » Pražský patriot
Poslední lednovou oslavenkyní je v šesté městské části paní Kmentová, která oslavila 100 let. Popřát jí přišel Marián Hošek, radní pro sociální a zdravotní politiku Prahy 6.

V Praze 6 se gratulovalo

21.January » Pražský patriot
Minulý týden se v šesté městské části slavily dvoje narozeniny. Obě oslavenkyně překročily stovku a popřát jim přišel radní pro sociální a zdravotní politiku Prahy 6 Marián Hošek.

Praha 6: Dotazy posílejte na radnici

Dotazy na témata, týkající se dopravy, památek, bezpečnosti, školství, životního prostředí, zdravotnictví a dalších oblastí, mohou obyvatelé šesté městské části zasílat prostřednictvím webových stránek přímo kompetentním osobám.

Tato informační stránka o Marián Hošek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marián Hošek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes