15
new stories - click to show

Jiří Hovorka

Related to

Bitcoin prudce klesá, rekord nepřekonal

10:46 » Peníze.cz
Zatímco ještě včera cena bitcoinu atakovala historické maximum z roku 2017, za poslední den klesla o víc než desetinu. Virtuální měny dnes zažívají výprodej.

Investice do realit už od pár stovek. Prošli jsme možnosti

7:07 » Peníze.cz
Vedle nemovitostních fondů můžete zkusit zhodnotit peníze v realitách i prostřednictvím startupů. Třeba půjčit na výstavbu nebo těžit z nájemného. Projděte si, co umějí a jak jsou připravené na rizika.

Moneta zjednodušila sjednání hypotéky, úrok garantuje 30 dnů

16:42 » Peníze.cz
Moneta Money Bank zjednodušila možnost, jak si pořídit hypotéku z větší části online. V kalkulačce na webu banky teď zájemci mohou získat konkrétní nabídku s úrokovou sazbou garantovanou na 30 dnů.

Koruna je k dolaru nejsilnější za více než dva roky

14:51 » Peníze.cz
Česká koruna se po více než dvou letech dostala pod 22 korun za dolar. Naposledy byla takto silná koncem září roku 2018.

Twisto má nákup na třetiny. Úrok zaplatí e-shopy

25.November » Peníze.cz
Platební aplikace Twisto nově umožňuje platby za nákup nad 1500 korun rozložit na třetiny. Nová služba funguje ve vybraných e-shopech a je bez úroků. Ten uhradí e-shopy, přijde je na jednotky procent.

Realitní fond Generali koupil historickou budovu v centru Prahy

25.November » Peníze.cz
Generali Fondu koupil historickou budovu v centru Prahy. Rezidenční nemovitost s restaurací v přízemí se stala třetí letošní akvizicí fondu v českém hlavním městě.

Koruna je k dolaru nejsilnější za více jak dva roky

25.November » Peníze.cz
Česká koruna se po více než dvou letech dostala pod 22 korun za dolar. Naposledy byla takto silná koncem září roku 2018.

Prodejci pojištění dostanou na zkoušky ještě půl roku

20.November » Peníze.cz
Tisíce pojišťovacích zprostředkovatelů dostali delší čas na vykonání potřebných zkoušek. Poslanci dnes schválili návrh zákona, kterým se odkládá povinnost doplnit odbornou zkoušku z pojištění o 6 měsíců.

V oběhu je rekordní množství peněz, hlásí ČNB

20.November » Peníze.cz
Lidé i firmy stále častěji platí kartou, přesto ještě nikdy nebylo v Česku tolik hotovosti jako teď.

Jak změnit důchody. Tohle nám radí OECD, Maláčová je pro

19.November » Peníze.cz
České důchody jsou nepřehledné a rovnostářské, upozorňuje Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj. Co doporučuje?

Úroky hypoték míří pod 2 %. Zájem dál roste

18.November » Peníze.cz
Průměrný úrok hypoték v říjnu posedmé v řadě klesl – tentokrát na 2,02 % ze zářijových 2,07 %. Ukazuje to statistika Fincentrum Hypoindex, která vychází ze skutečných hodnot u nově sjednaných smluv včetně refinancování.

Předčasný důchod láká stále víc lidí. Může se vyplatit

18.November » Peníze.cz
Předčasný starobní důchod loni pobíralo v Česku 643 tisíc lidí. Je to skoro 27 procent ze všech starobních důchodců. Vyplývá to z nové publikace o sociálním zabezpečení za rok 2019, kterou vydal Český statistický úřad (ČSÚ).

Tato informační stránka o Jiří Hovorka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Hovorka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes