15
new stories - click to show

Andrej Hryc Slovenský herec

Related to

Ladislav Chudík: Láska k ženě ho hnala do neštěstí, zachránili ho věrní studenti

9.February » Kafe.cz
Slovenského herce Ladislava Chudíka má mnoho televizních diváků spojeného s jeho nezapomenutelnou rolí primáře Sovy z Nemocnice na kraji města. Charismatický herec si prošel v soukromí velmi bolestivou zkušeností. Psychicky ho týrala jeho vlastní ma…

Komik Jiří Wimmer trpěl depresemi a byl závislý na alkoholu. Jeho život ukončila tragická nehoda

7.February » Seznam Médium
Brzy uplyne 23 let od úmrtí oblíbeného komika Jiřího Wimmera, jehož život skončil tragicky v 57 letech. Jaký byl osobní život tohoto nezapomenutelného českého umělce, který uměl bavit lidi? Plný úsměvu, ale i bolesti, trápení a boje o život.

Mahoney z Policejní akademie se vyhýbá veřejnosti. Steve Guttenberg je ženatý a trpí depresemi

6.February » Seznam Médium
Není mezi námi nikdo, kdo by si nepamatoval legendární komedii Policejní akademie, ve které si žáci úspěšné státní školy rádi dělali ze svých nadřízených blázny. Co dnes ale dělá hlavní hrdina, poručík Mahoney, který se stal idolem dívčích srdcí?

Alan Alda: Hvězda seriálu M*A*S*H trpí Parkinsonem a téměř nechodí. V dětství málem zemřel na obrnu

5.February » Seznam Médium
Milovaly ho téměř všechny fanynky úspěšného lékařského filmu M*A*S*H. Hlavní hrdina však v posledních letech bojuje s nebezpečnou nemocí, která nemá zdárného konce. Herec prozradil, že jsou dny, kdy se nedokáže postavit na nohy.

Co dnes dělá pohledná seržantka Makepeacová? Dempseyho si vzala za muže a společně se věnují charitě

4.February » Seznam Médium
Pamatujete si na oblíbený krimi seriál Dempsey a Makepeacová? Pohledná dvojka, která se velmi často škádlila, ale každý případ dotáhla až do konce. Víte, jak dnes žije představitelka hlavní hrdinky? Místo herectví se věnuje charitě.

Andrej Hryc se proslavil rolí majora Terazkyho: Po smrti syna neměl chuť žít a utápěl se v alkoholu

1.February » Seznam Médium
Slovenský herec Andrej Hryc zemřel před několika lety na leukémii. Jeho život byl poznamenán velkým trápením a životní bolestí, kterou v sobě nikdy nedokázal zpracovat. Co všechno musel tento úspěšný herec, kterého milovali i diváci v Česku, zažívat?

Láska si v Ulici našla Vejvodovou i Ryšku. Obě ale skončily se zlomeným srdcem

6.September » ČtiDoma.cz
Ještě na konci léta odstartovala už devatenáctá sezóna Ulice. Bude se v něčem lišit od té předchozí? „Žádné velké změny nechystáme. Neustále pracujeme na tom, abychom zůstávali co nejvěrnější realitě a vybalancovali všechny ingredience, …

»Dávej, ber!« Soudruhům se nelíbil, diváci mu tleskali. Kamarád do deště slaví 35 let

1.August » Blesk.cz
Stál pouhých 4,5 miliónu korun československých v době, kdy se filmy běžně točily za dvonásobek. Vznikal v pražských ulicích během srpna roku 1987, o rok později, před 35 lety, měl premiéru. A stal se hitem, který lámal dívčí srdce a rekordy v návšt…

Wanda Hrycová rok a půl po smrti táty: První obrovská radost!

6.June » Blesk.cz
Filmová producentka a dcera slovenského herce Andreje Hryce (†71) Wanda Adamík Hrycová (45) otevřela svou skrytou komnatu. Přiznala, že jí po smrti tatínka onemocněla duše a dostala se do depresí. Bez antidepresiv by se neobešla a nyní má před sebou…

Legendární herec Andrej Hryc vnesl do Ulice život, na který diváci nebyli v seriálu zvyklí

18.March » KINOTIP2.cz
Vzpomínáte, jak seriál Ulice ožil, když do něj vstoupila rodina Nekonečných pod vedením Borise Nekonečného mladšího? V podání Andreje Hryce neměla tato postava žádnou chybu.

Tragický závěr života Andreje Hryce: Krutá diagnóza i smrt syna

8.December » VIPshow
Slovenský herec Andrej Hryc to neměl v životě jednoduché. A především na konec jeho života ho pronásledovaly samé tragédie.

Herec Andrej Hryc neměl Vánoce rád: V tento čas ztratil syna Huga při bouračce

8.December » Šíp
Zesnulý slovenský herec Andrej Hryc neměl za svého života na růžích ustláno. Nejen, že ztratil milovaného syna při autonehodě, ale sám onemocněl akutní leukémií, která ho změnila k nepoznání. Nakonec zákeřné nemoci podlehl.

Tato informační stránka o Andrej Hryc zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrej Hryc" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes