Andrej Hryc

Related to

Zázraky přírody 8. 6. 2019

8.June » Chytrá Žena
Zábavná show Zázraky přírody ze dne 8. 6. 2019, kde největší hvězdou je příroda sama. Moderátoři Maroš Kramár a Vladimír Kořen vás provedou pořadem, u kterého se budete divit, žasnout a bavit.

My jsme skromná strana. Máme jediného kandidáta, pana Hryce, řekl muž, co se nebojí praštit pěstí do stolu, Andrej Hryc

Andrej Hryc je slovenský herec, který je velmi dobře známý i u nás. Nyní se ale rozhodl šlápnout do politiky, což byl ten správný námět pro Jana Krause. V Show se Andrej Hryc celkem sebevědomě rozpovídal o tom, že je přesvědčený, že bude zvolený d...

Násilník z Ordinace Jackuliak se představí v československém muzikálu v jediném představení!

28.April » Bulvar24.cz
Slovenský herec Ján Jackuliak se v Česku proslavil v řadě seriálů a filmů. V neposlední řadě hlavně v novácké Ordinaci v růžové zahradě, kde hraje hokejistu Martynčáka, bývalého partnera doktorky Suché, tedy Dany Morávkové. Tu kdysi v rámci role m...

Populární slovenský herec v nemocnici! Co se stalo?

23.April » stars24.cz
Herec Andrej Hryc dělí svůj pracovní život mezi Slovensko a Česko, kde jej můžete vidět třeba v Divadle Hybernia. V Bratislavě však musel nedávno navštívit jednu z místních nemocnic. Co se populárnímu herci stalo?

Show Jana Krause – 24. 4. 2019

22.April » SatCentrum
Herecké trio Kateřina Brožová, Jan František Uher a Andrej Hryc se představí v Show Jana Krause. Premiérový díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 24. dubna ve 21.35 hod. na Primě.

Andrej Hryc: Zachránil životy!

28.February » NašeHvězdy.cz
Štěsí v neštěstí měl slovenský herec Andrej Hryc (69). O život málem přišla jeho dcera Wanda a tři malí vnuci! Přiotrávili se totiž oxidem uhelnatým, který unikal z kotle. Nic netušící matce a jejím dětem se udělalo špatně. Když už byla Wanda na p...

SMUTNÉ TAJEMSTVÍ herce Andreje Hryce: Manželka se mu chtěla ZABÍT!

27.February » Šíp
To, co si za celý život prožil slovenský herec Andrej Hryc, nikdo nezvládne ani za deset životů. I když je to muž jako hora, kterého na první pohled nemůže nic položit na kolena, opak je pravdou. Jeho osobní život se zhroutil jako domeček z karet....

Oblíbené učitelce se rozpadlo manželství: Prodává a bere drogy! Jde po ní policie

31.January » Blesk.cz
Policie v britském městě Norwich pátrá po drogové dealerce. Tou by měla překvapivě být místní učitelka dějepisu, která se po rozpadu manželství uchýlila k tvrdým drogám. Dnes je z ní troska a nejbližší mají strach o její život.

Dav vzal útokem nabídku reklamních kuponů: Dvě ženy ušlapal k smrti

31.January » Blesk.cz
K obrovskému neštěstí došlo v pondělí v hlavním městě Malajsie Kuala Lumpur. Dvě ženy zde čekaly ve frontě na kupony, které jim umožňovaly nákup jídla zdarma. Šílený dav je však ušlapal.

Polští „šmejdi“ vyvezli skoro 3 tuny masa z nemocných krav. Jedli ho i na Slovensku

31.January » Blesk.cz
Polsko do zemí Evropské unie vyvezlo 2700 kilogramů podezřelého hovězího. Podle agentury Reuters to dnes řekl hlavní polský veterinář Pawel Niemczuk. Maso se dostalo do deseti států, mimo jiné na Slovensko, ale nikoli do Česka.

Maniak začal střílet do lidí v obytné čtvrti: Zabil muže a zranil několik žen

31.January » Blesk.cz
Nejméně jednoho člověka zabil a dalších 5 zranil muž, který ve středu odpoledne zaútočil na obyvatele 40tisícového města Bastia na severu Korsiky. Příčinou útoku byly dlouhodobé spory. Mezi zraněnými jsou i ženy a jeden policista.

Tato informační stránka o Andrej Hryc zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrej Hryc" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes