Andrej Hryc Slovenský herec

Related to

Boj Hryce (70) s leukemií: Učí se znovu chodit! 100 kritických dní, pak přijde ortel

19:21 » Blesk.cz
Sáhl si na úplné dno a musí se učit i znovu chodit. Hvězda Ulice Andrej Hryc (70) během léčby akutní leukemie zhubl 30 kilo a po 60 dnech, kdy jen ležel, měl problém postavit se i na nohy.

Vážně nemocný Andrej Hryc: Skvělé zprávy přímo od lékařů!

1.July » stars24.cz
Andrej Hryc už se několik měsíců potýká s vážnými zdravotními problémy, kvůli nimž musel strávit celé dva měsíce v nemocnici. Teď se ale konečně mohl pochlubit tím, že přišly skvělé zprávy od lékařů.

Lady Diana by slavila 59 let! Jak vypadaly její poslední narozeniny?

1.July » Blesk.cz
Každý rok si Británie i celý svět připomíná tragické výročí smrti "královny lidských srdcí". Tento rok to v srpnu bude už třiadvacet let od její smrti. Prohlédněte si fotogalerii a zavzpomínejte s námi na její poslední narozeniny.

S akutní leukemií bojující Andrej Hryc: Díky, ségro! Zachránila jsi mi život...

1.July » Blesk.cz
První vzkaz z domova poslal Andrej Hryc (70), který bojuje s akutní leukemií jako Karel Gott (†80). Děkuje nejen všem, kteří mu drželi palce, ale hlavně dárcům krve a také kostní dřeně. Tu dostal od sestry!

Andrej Hryc prozradil, kdo je tajemná žena, která mu zachránila život. A proč děkoval letectvu?

30.June » Expres.cz
„Protože krev není voda,“ jsou slova dcery Andreje Hryce Wandy, která děkovala tajemné ženě, že darovala jejímu otci kostní dřeň, čímž mu zachránila život. Totožnost své tajemné zachránkyně odhalil sám Hryc a jde o jeho sestru.

Andrej Hryc bojující s leukemií: Poslal pozdrav z domova a zveřejnil dárce kostní dřeně a krve

29.June » Super.cz
Poslední měsíce svádí Andrej Hryc boj s akutní leukemií . Herec, který je mimo jiné známý z nekonečného seriálu Ulice, byl před pár dny propuštěn z nemocnice domů. Odtud se rozhodl svým fanouškům poslat první vzkaz a napsal o dárcích, kteří mu v j...

Vážně nemocný Hryc z Ulice: Zásadní zlepšení stavu!

29.June » stars24.cz
S vážnou nemocí se už několik týdnů potýká Andrej Hryc, zatím to ale vypadá nadějně. Po propuštění z nemocnice domů dokonce došlo k zásadnímu zlepšení jeho zdravotního stavu. Co už oblíbený slovenský herec nepotřebuje?

Vážně nemocný Andrej Hryc: Konečně doma! Cítí se…

27.June » stars24.cz
Andrej Hryc se už několik měsíců potýká s vážnými zdravotními potížemi, v posledních dnech se mu ale konečně ulevilo, protože mohl z nemocnice domů. Jak se slovenský herec momentálně cítí?

Bojím se paniky, kterou vyvolá podzimní nachlazení. Zemi už ale zavřít nesmíme, říká Zima

27.June » info.cz
Rektor Univerzity Karlovy Tomáš Zima, jinak také přednosta jednoho z ústavů 1. lékařské fakulty a její profesor, varoval od začátku koronavirové nákazy před zbytečnou hysterií. Svým způsobem se tak postavil do čela „lékařské opozice“ vůči vládě. „...

Nemocný Andrej Hryc promluvil o leukemii: Ochablé svalstvo a 100 dní pod zámkem!

26.June » Blesk.cz
Slovenský herec Andrej Hryc (70), u nějž byla diagnostikována stejná nemoc, které podlehl Karel Gott (†80), je zřejmě z toho nejhoršího venku. Po dvou měsících strávených v nemocnici mohl konečně domů. Teď ho však čeká náročná rekonvalescence a př...

Pohublý Hryc po léčbě leukemie se ukázal veřejnosti!

23.June » Zulice.cz
Hodně síly, odvahy a energie musel vydat slovenský herec Andrej Hryc, který prodělává léčbu akutní leukémie. Nejenom kvůli samotné a poměrně drastické léčbě, ale i proto, že se ukázal veřejnosti. Sedmdesátiletý herec, kterého znají a mají v oblibě...

Tragédie na řece Bečvě. Kanoe se převrhla, jeden člověk zemřel

22.June » globe24.cz
Při sjíždění Vsetínské Bečvy, v níž teče po vydatných deštích více vody než obvykle, se dnes odpoledne pod splavem v Hovězí na Vsetínsku převrhla kanoe se dvěma muži. Jeden na následky tonutí zemřel, stav druhého je vážný. ČTK to řekli krajská pol...

Tato informační stránka o Andrej Hryc zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrej Hryc" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes