Hybrid.cz

Popis:

Novinky ze světa automobilů poháněných alternativním pohonem. Tipy můžete posílat na adresu redakce@hybrid.cz.

URL:

http://www.hybrid.cz/

Katalog:

Tech → Automoto

Publikuje:

3,5 položek/den

Elon Musk opět slibuje: nový Supercharger už letos v létě, výkon jen 250 kW?

14:29
O nové generaci nabíjecích stanic Tesla Supercharger v3 se mluví už nejméně dva roky. Elon Musk slibuje, že je představí už letos v létě.

Mark Webber prohnal elektromobil Porsche Mission E po testovací dráze

11:48
Elektromobil Mission E má v Porsche nejvyšší prioritu. Jde přímo proti Tesla Model S a první prototypy už se vyrábějí a testují.

Polské Katovice nakoupí 300 elektrobusů

9:17
Lídrem ve výrobě i nákupech elektrobusů je dnes jednoznačně Čína. Plánovaný nákup 300 elektrobusů v Katovicích je proto dobrou zprávou pro celý starý kontinent.

Shell investuje 1,5 mld. do výrobce baterií Sonnen, kde část vlastní i ČEZ

17:30
V polovině roku 2015 překvapivě vstoupil ČEZ do německé společnosti sonnen vyrábějící domácí baterie. Teď ho následuje nizozemský ropný gigant Shell.

Čínští investoři se brání nařknutí z podvodu českou společností HE3DA

24.května
Společnost CDC Germany Investment GmbH, která investovala pět milionů eur do vývoje speciálních baterií české společnosti HE3DA s.r.o., se brání proti jejím obviněním.

Bez elektřiny je stále každý sedmý obyvatel planety

24.května
Na Zemi žije téměř miliarda lidí, kteří nemají přístup k elektřině. Podle nedávno zveřejněné studie Mezinárodní agentury pro energii (IEA) je postup elektrifikace planety pomalejší než předpokládá program Mezinárodní banky pro

Honda chystá s Číňany nový malý levný elektromobil založený na modelu Jazz

24.května
Honda dnes vlaje na chvostu elektromobility. Nová Honda Clarity PHEV má úspěch, ale její elektrická verze je roky pozadu. Změní to nový elektromobil na bázi modelu Jazz?

Nová Kia Sportage se představuje také jako naftový mild-hybrid

24.května
Kia odhalila modernizovaný evropský a světový bestseller Sportage. Nový model spojuje přepracovaný design exteriéru a interiéru s novými technologiemi na poli bezpečnosti a infotainmentu.

Počet lidí zaměstnaných v solární energetice v Číně roste, v USA i v Evropě klesá

23.května
Ve světovém solárním průmyslu, tedy ve výrobě, instalaci a údržbě fotovoltaických panelů, má práci skoro 3,4 milionu lidí.

Druhá generace elektrických formulí se proháněla po Berlíně

23.května
Světové závody elektroformulí FIA Formula E se těší stále většímu zájmu. Nová, druhá generace závodního vozu prokáže v závodech své přednosti už letos.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes