15
new stories - click to show

Jiří Imlauf

Related to

Nový videoklip Davida Pomahače animovaly děti z Aeroškoly

23.November » gregi.net
Videoklip Nádech z letošního alba Neviditelný uvádí David Pomahač. Za animovaným videem o touze přežít a ustát i bezvýchodnou situaci stojí děti z kroužku animace Aeroškoly pod vedením lektorů Jana Kroutila a Jana Kolegara. Inspiraci [...]

Umění patří do ulic, Praha opět ožije hudbou

26.May » Frontman.cz
Jedete v tom už taky? Koncerty 180 hudebníků na třech desítkách míst pod širým nebem nabídne v pátek 3. června a v sobotu 4. června v centru Prahy i dalších částech města festival pouličního umění Praha žije hudbou. Do festivalu se zapojí známí muzi…

Jack Kerouac se narodil před sto lety, jeho aura slábne. Mladí ho už moc nečtou

14.March » RadioWave
Allen Ginsberg se s ním setkal v šestnácti letech v New Yorku a stal se jeho žákem. Začal napodobovat jeho poezii a stejně tak prý i Bob Dylan. Řeč je o Jacku Kerouacovi.

Kam na rajz: benefiční edice

25.February » Full Moon Zine
Vybíráme několik benefitů, na které doporučujeme v nejbližších dnech vyrazit. Techno i experimentální vážnou hudbu, folkaře i drum'n'bass.

Filip Kršiak (Elbe Dock): Ústí (do) Evropy

20.September » Full Moon Zine
Přijedou i Buchty, elita jódlování a tvůrci nejlepších domácích dokumentů. Rozhovor s ředitelem Filipem Kršiakem o cestě z velkoměsta do města – a do Evropy.

Kultura/mix

8.August » Respekt.cz
DĚLNÍCI KULTURY Odehrávají se přesně v tom čase, kdy většina lidí spí. To mají písničky kapely Houpací koně společné. Obvykle zachycují cestu nočním městem, kdy sem tam do tmy září jedno rozsvícené okno a pár barů praská ve švech. Někdo zůstal se sv…

Potrvá otevírá koncertní sezónu

10.June » Full Moon Zine
Během června chystá dejvická kavárna tři vystoupení. Představí se Jiří Imlauf, Šimanský/Niesner a UKW.

VIDEO: Houpací koně se v novém klipu obklopili hereckými hvězdami

31.March » iDNES.cz
Kapela Houpací koně natočila nový klip ke skladbě So Long z alba Desolation Peak. K realizaci si přizvala zástup hereček včetně Jitky Schneiderové, Kláry Melíškové nebo Veroniky Khek Kubařové.

Skupina Houpací koně: Jack Kerouac nám imponuje syrovou romantikou

3.February » Kultura Deník.cz
Houpací koně jsou svého druhu legenda, a to zdaleka nejen regionálního významu. Kapela z Ústí nad Labem, která letos oslaví třicet let své existence, nedávno vydala nádhernou živou desku Soulkostel 8/11/2019. Jde o záznam akustického koncertu v býva…

Alkoholici a sociopati. Tak komunistický režim říkal příznivcům Johna Lennona

7.December » Paměť národa
Když byl před 40 lety John Lennon zastřelen, vznikl v Praze jeho symbolický pomníček u zdi Maltézské zahrady. Normalizační režim ale o zeď Johna Lennona a připomínání jeho mírového odkazu nestál.

Tato informační stránka o Jiří Imlauf zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Imlauf" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes