Sergey Ivanov

Vztahuje se k

38 způsobů jak vydělat peníze navíc

22.března » Web4Trader
Pokud se rovnou nechystáte změnit své zaměstnání za lukrativnější či požadovat zvýšení platu, potom namísto osekávání výdajů je vhodnějším přístupem hledání nových zdrojů příjmu. Zde přinášíme pro inspiraci několik tipů, jak získat peníze navíc.

Ve Španělsku otevřeli restauraci pro bezdomovce a funguje to

5.února » Web4Trader
José Silva si mezi pobíhajícími číšníky sedá za stůl, aby ochutnal pokrm z rýže, zeleniny a masa. José však nemá ani korunu, aby si mohl zaplatit večeři v restauraci uprostřed Madridu. Důvod je jediný: žije na ulici, píše agentura AFP.

Zavedením nájemního sociálního bydlení by se dalo ušetřit

9.října » Web4Trader
Zavedením nájemního sociálního bydlení by se podle analýzy, kterou nechala zpracovat Platforma pro sociální bydlení, snížily veřejné výdaje až o 100 milionů korun ročně.

Počet osobních bankrotů klesá

8.října » Web4Trader
V září bylo vyhlášeno 532 bankrotů fyzických osob podnikatelů, což je o 58 méně než v předchozím měsíci a druhý nejnižší měsíční počet letos. V září bylo rovněž vyhlášeno 77 bankrotů obchodních společností, o 18 více než v srpnu. Vyplývá to ze stu...

Sedm z deseti Čechů má obavy spojené s budoucností, nejvíce se lidé bojí finanční tísně a chudoby

21.srpna » Web4Trader
Nejvíce se lidé bojí finanční tísně a chudoby, tyto obavy velmi silně nebo silně pociťuje 62 procent dotázaných.

Tato informační stránka o Sergey Ivanov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sergey Ivanov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes