Lenka Ivanová

Vztahuje se k

Na Slovensku zadrželi učitele podezřelého, že bil a znásilňoval studentky. Je ve vazbě

5.června » Novinky.cz
Policie na Slovensku zadržela a obvinila učitele střední školy z města Rožňava. Na případ v úterý upozornil regionální deník Korzár. Učitel je podezřelý, že sexuálně obtěžoval a znásilňoval studentky ve věku 15 až 16 let.

Záhadná smrt Anny (†16), kterou našli oběšenou na stožáru: Policie řekla zásadní informaci

22.ledna » Blesk.cz
Poslední listopadový den uplynulého roku vyděsil obyvatele slovenského Třebišova nález oběšené dívky. Studentka místní obchodní akademie Anna R. (†16) se rozhodla odejít ze světa obzvlášť dramatickým způsobem. Oběsila se na sloupu veřejného osvětl...

Budu tvým andělem, napsala Míša (28). Pak si šla stoupnout na trať

18.ledna » tn.cz
Obrovské neštěstí se stalo začátkem týdne v Michalovcích na Slovensku. Krásná Míša (†28) se rozhodla skoncovat se svým životem. Postavila se před přijíždějící vlak. Před smrtí napsala sms na rozloučenou.

Brutální šikana kopanci a rozkrokem: Přihlíželo sedm dětí. Proč nikdo nepomohl?

3.září » Blesk.cz
Kamarádky ji zbily a okradly. Oklamaly ji a v přesile ji zmlátily. Záznam neuvěřitelné šikany obletěl celé Česko i Slovensko. Čím se čtrnáctiletá Miriam provinila? Případem z Spišské Nové Vsi se již zabývá policie.

Brutální šikana: Sedm kamarádek vylákalo Miriam (14) ven. Zbily ji a okradly.

3.září » Blesk.cz
Kamarádky ji zbily a okradly. Oklamaly ji a v přesile ji zmlátily. Záznam neuvěřitelné šikany obletěl celé Česko i Slovensko. Čím se čtrnáctiletá Miriam provinila? Případem u Spišské Nové Vsi se již zabývá policie.

Tato informační stránka o Lenka Ivanová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Ivanová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes