Mária Ivanová

Vztahuje se k

AFP: V Bulharských romských ghettech se rozmáhá obchod s dětmi

23.února » Romea.cz
23.2.2016 18:05 - Dle francouzské tiskové agentury AFP se v romských ghettech v Bulharsku rozmáhá obchod s kojenci. Těhotné matky odjíždějí do Řecka, po návratu svému okolí tvrdí, že dítě zemřelo při porodu. Prodeji dětí nahrávají řecké zákony týk...

Začarovaný kruh bídy a zoufalství: Romky rodí děti na prodej

23.února » Tiscali.cz
Bída ubírá na lidskosti někdy tak moc, že se člověk uchýlí k nepředstavitelnému. A tak na trase mezi Bulharskem a Řeckem pendlují Romky, které prodávají vlastní děti. Některá tuto drastickou cestu absolvuje jednou, jiná víckrát.

Bída nutí Romy prodávat děti. Překupník vydělá víc než matka

23.února » Týden.cz
"Iliana odjela těhotná do Řecka. Vrátila se a tvrdila, že dítě zemřelo při porodu." Takové vysvětlení v bulharském romském ghettu nikoho nezmýlí. Novorozenec byl nepochybně v sousední zemi prodán.

Bída nutí bulharské Romy prodávat děti

23.února » Deník.cz
Burgas (Bulharsko) – „Iliana odjela těhotná do Řecka. Vrátila se a tvrdila, že dítě zemřelo při porodu." Takové vysvětlení v bulharském romském ghettu nikoho nezmýlí. Novorozenec byl nepochybně v sousední zemi prodán, píše agentura AFP.

Tato informační stránka o Mária Ivanová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mária Ivanová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes