nových článků - klikněte pro zobrazení

Italo Jakub

Cavendish si při návratu na Giro dospurtoval pro 16. etapové vítězství

8.května » Aktuálně.cz
V čele průběžného pořadí je dál Nizozemec Mathieu van der Poel. Český cyklista Jan Hirt obsadil v hlavním poli 39. místo, celkově mu patří 54. příčka.

8.května » ČeskéNoviny.cz
Balatonfüred (Maďarsko) - Třetí etapu Gira d'Italia vyhrál v hromadném spurtu britský cyklista Mark Cavendish. V čele průběžného pořadí je dál Nizozemec Mathieu van der Poel....

Cyklista Tomáš Bárta dojel třetí v Umag Trophy

4.března » Sport.cz
Cyklista Tomáš Bárta při prvním startu v sezoně vybojoval třetí místo v Umag Trophy. V hromadném finiši v závěru 154 kilometrů dlouhého závodu v Chorvatsku nestačil jednadvacetiletý český jezdec jen na Italy Jakuba Mareczka a Filippa Fortina.

Tato informační stránka o Italo Jakub zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Italo Jakub" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes