Miroslav Jilemnický

Vztahuje se k

V divadle předali řády a tleskali Čapkovi

30.října » Nymburský deník
Nymburk /FOTOGALERIE/ – Vyvrcholením oslav 100. výročí založení republiky se v Nymburce stal slavnostní večer v Hálkově divadle.

Fojtík: Propadlo skoro 20 procent hlasů

7.října » Nymburský deník
Nymburk /ROZHOVOR/ – Štáb dosavadního starosty Pavla Fojtíka a jeho hnutí Změna pro Nymburk měl sídlo v hotelu Grand na Palackého třídě. Ještě kolem osmé večer se s napětím čekalo na dopočítání posledních okrsků. O celkovém výsledku voleb však už ...

Závod s časem ve školách. Vracení dotací snad nehrozí

3.září » Pardubický deník
Pardubice – Posunutý začátek školního roku v Pardubicích. Rekonstrukci škol zbrzdil nedostatek materiálu i pracovníků. Posouvají se termíny.

Parkoviště i cyklostezka jsou znovu přístupné

16.srpna » Nymburský deník
Nymburk – Po stržené lávce už není na parkovišti pod Eliškou ani stopy. Firma Strabag dokončila demoliční práce, místo vyčistila a bývalé staveniště převzali zástupci radnice.

Stavební úřad vydal povolení: lávka půjde k zemi

21.července » Nymburský deník
Nymburk – Zásadní dokument, který potvrzuje po 33 letech existence konec lávky přes Labe, vydal místní stavební úřad. Stalo se tak už 11. července a nyní běží patnáctidenní odvolací lhůta.

Poděbradští hlasují o tom, které osobnosti ocenit

17.července » Nymburský deník
Poděbrady – Pracovní skupina zveřejnila seznam 64 lidí, z nichž místní rozhodují hlasováním o tom, kterých 25 osobností bude oceněno.

Lávka by měla jít k zemi v srpnu

13.července » Nymburský deník
Nymburk – Lávka pro pěší přes Labe má před sebou poslední týdny existence. V nejbližších dnech by měl stavební úřad vydat rozhodnutí o její demolici.

Ministr slíbil přímluvu zdravotnické škole kvůli sestrám

21.června » Nymburský deník
Nymburk - Do nymburské nemocnice přijel ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch. Prohlédl si ji a besedoval se zaměstnanci.

Rok protikuřáckého zákona: podniky ho vesměs ustály

29.května » Benešovský deník
Benešovsko - Bude tomu již rok, co platí v České republice protikuřácký zákon. Většina hospodských uvádí, že provozovna bez kouře je lepší, že na nové pořádky si zvykli. Jenže stále také hovoří o podstatném „ale“. Mnozí se totiž perou s tím, že ch...

U vodárny sešli příznivci folku už po jedenácté

27.května » Nymburský deník
Nymburk – Tradiční květnový festival Ve stínu vodárenské věže se uskutečnil v sobotu už po jedenácté a i tentokrát mu přálo počasí.

Tato informační stránka o Miroslav Jilemnický zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Jilemnický" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes