Miroslav Jilemnický

Vztahuje se k

Na Rejdiště najela těžká technika

17.ledna » Nymburský deník
Nymburk – Druhá největší investice města pro letošní rok, rekonstrukce lokality Na Rejdišti, je ve své další fázi. Pro motoristy to znamená zásadní změny.

Hasiči zasahovali v lyské Kovoně i kuchyni v Kostomlatech

17.ledna » Nymburský deník
Nymbursko /FOTOGALERIE/ – Přinášíme přehled nejzávažnějších a nezajímavějších případů z pohledu hasičů za rok 2018.

Ve Francii dohodli zástupci Poděbrad výstavu k revoluci

Poděbrady – Ještě před koncem roku zavítalo vedení poděbradské radnice na čtyřdenní návštěvu partnerského města Vertou ve Francii.

OBRAZEM: Rozsvícení vánočního stromu provázel liják

2.prosince » Nymburský deník
Nymburk – Pakliže v předchozích letech si Nymburští na první adventní víkend užili mráz a dokonce i sněžení, tak letos počasí zahájení adventu v centru města hrubě nepřálo.

Labutí příběh: po jarních tragédiích nová láska

22.listopadu » Nymburský deník
Poděbrady – Nejhorší jaro ve svém životě zažila samice labutě, která se svým partnerem zvaným Bohouš bavila dlouhá léta místní i turisty na Labi od zámku až po zdymadlo. Právě vrata zdymadla se stala na jaře osudná pro Bohouše.

V divadle předali řády a tleskali Čapkovi

30.října » Nymburský deník
Nymburk /FOTOGALERIE/ – Vyvrcholením oslav 100. výročí založení republiky se v Nymburce stal slavnostní večer v Hálkově divadle.

Fojtík: Propadlo skoro 20 procent hlasů

7.října » Nymburský deník
Nymburk /ROZHOVOR/ – Štáb dosavadního starosty Pavla Fojtíka a jeho hnutí Změna pro Nymburk měl sídlo v hotelu Grand na Palackého třídě. Ještě kolem osmé večer se s napětím čekalo na dopočítání posledních okrsků. O celkovém výsledku voleb však už ...

Závod s časem ve školách. Vracení dotací snad nehrozí

3.září » Pardubický deník
Pardubice – Posunutý začátek školního roku v Pardubicích. Rekonstrukci škol zbrzdil nedostatek materiálu i pracovníků. Posouvají se termíny.

Parkoviště i cyklostezka jsou znovu přístupné

16.srpna » Nymburský deník
Nymburk – Po stržené lávce už není na parkovišti pod Eliškou ani stopy. Firma Strabag dokončila demoliční práce, místo vyčistila a bývalé staveniště převzali zástupci radnice.

Stavební úřad vydal povolení: lávka půjde k zemi

21.července » Nymburský deník
Nymburk – Zásadní dokument, který potvrzuje po 33 letech existence konec lávky přes Labe, vydal místní stavební úřad. Stalo se tak už 11. července a nyní běží patnáctidenní odvolací lhůta.

Poděbradští hlasují o tom, které osobnosti ocenit

17.července » Nymburský deník
Poděbrady – Pracovní skupina zveřejnila seznam 64 lidí, z nichž místní rozhodují hlasováním o tom, kterých 25 osobností bude oceněno.

Tato informační stránka o Miroslav Jilemnický zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Jilemnický" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes