15
new stories - click to show

Ondřej Jirásek

Related to

Týden #12-13: Do hlavní soutěže v Miami je přihlášeno osm Čechů, dalších pět turnajů odtajnilo entry list

10.March » TenisPortal.cz
Seznam přihlášených, ty nejdůležitější aktualizace o odstoupení jednotlivých hráčů z turnajů, informace o divokých kartách a losy hlavních soutěží či kvalifikací. To vše nově najdete se zaměřením hlavně na české tenisty a největší hvězdy na jednom m…

Češi v akci, pátek 29. 12. Knutsonová uhrála v kvalifikaci v Brisbane jeden game

29.December » TenisPortal.cz
Gabriela Knutsonová se velmi rychle rozloučila s kvalifikací na silně obsazeném podniku WTA 500 v australském Brisbane, v prvním kole schytala výprask od nasazené Američanky Hailey Baptisteové.

Češi v akci, pátek 29. 12. Knutsonová vstoupí do kvalifikace v Brisbane

28.December » TenisPortal.cz
Gabriela Knutsonová zahájí své působení na silně obsazeném podniku WTA 500 v australském Brisbane, v prvním kole kvalifikace vyzve nasazenou Američanku Hailey Baptisteovou.

Češi v akci, úterý 26. 12. Šafářová v Monastiru nezvládla finále kvalifikace ani první kolo čtyřhry

26.December » TenisPortal.cz
Zdena Šafářová neuspěla na podniku W15 v tuniském Monastiru ve finále kvalifikace dvouhry ani v úvodním kole deblové soutěže.

Češi v akci, pondělí 25. 12. Šafářová úspěšně vstoupila do kvalifikace v Monastiru

25.December » TenisPortal.cz
Zdena Šafářová úspěšně zahájila své působení v kvalifikačních bojích na podniku W15 v tuniském Monastiru, v prvním kole přehrála nasazenou Rumunku Vanessu Ioanu Georgianu Popaovou Teiusanuovou.

Češi v akci, pondělí 25. 12. Šafářová vstoupí do kvalifikace v Monastiru

25.December » TenisPortal.cz
Zdena Šafářová zahájí své působení v kvalifikačních bojích na podniku W15 v tuniském Monastiru, v prvním kole se utká s Rumunkou Vanessou Ioanou Georgianou Popaovou Teiusanuovou.

Češi v akci, pátek 22. 12. Bayerlová svůj osmý deblový titul nezískala

22.December » TenisPortal.cz
Michaela Bayerlová neúspěšně bojovala na podniku W25 na Novém Zélandu o svůj osmý deblový titul, ve finále čtyřhry po boku Alany Parnabyové z Austrálie prohrála s japonským duem Mio Mušikaová, Hikaru Satóová.

Češi v akci, pátek 22. 12. Bayerlová si zahraje o osmý deblový titul

21.December » TenisPortal.cz
Michaela Bayerlová zabojuje na podniku W25 na Novém Zélandu o svůj osmý deblový titul, ve finále čtyřhry bude po boku Alany Parnabyové z Austrálie čelit japonskému duu Mio Mušikaová, Hikaru Satóová.

Čeští tenisté už znají dějiště únorové kvalifikace Davis Cupu, Izrael vyzvou ve Vendryni

18.December » TenisPortal.cz
Čeští tenisté odehrají únorovou kvalifikaci Davisova poháru proti Izraeli ve Vendryni. Novinářům to řekl na dnešním setkání prezident svazu Ivo Kaderka. Duel se uskuteční od 3. do 4. února. Kvůli zvýšeným bezpečnostním opatřením jej bude hostit Spor…

Češi v akci, středa 13. 12. Bayerlová postoupila do svého druhého letošního čtvrtfinále

13.December » TenisPortal.cz
Michaela Bayerlová si na podniku ITF v novozélandském Wellingtonu poradila s Australankou Tahliou Kokkinisovou a postoupila do svého teprve druhého letošního čtvrtfinále.

Češi v akci, středa 13. 12. Bayerlová zabojuje o druhé čtvrtfinále

12.December » TenisPortal.cz
Michaela Bayerlová bude na podniku ITF v novozélandském Wellingtonu usilovat o své teprve druhé letošní čtvrtfinále, ve druhém kole se utká s Australankou Tahliou Kokkinisovou.

Tato informační stránka o Ondřej Jirásek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Jirásek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes