Jana Jiroušková

Vztahuje se k

Expertka: Tygří kosti na revma a penis na potenci? Pověry vznikly z mixu mytologie, historie i kultury

19.července » Lidovky.cz
Kauza tygřích jatek v zooparku Bašť u Prahy a následné razie v tržnici Sapa pootevřely dvířka do temného světa černého trhu s částmi exotických zvířat, o kterém se v Česku příliš nemluví. „Je to luxusní prvek. Navíc je to bráno jako určitá jistota...

Kdo si hraje, nezlobí. Muzeum se oblékne do afrického hávu

29.března » Kultura Deník.cz
Jindřichův Hradec – Jak se žije v subsaharské Africe? To nejen dětským návštěvníkům Muzea Jindřichohradecka přiblíží výstava Afrika hravá, kterou za zvuků bubnů rytmického orchestru Hakuna Matata zahájí vernisáž ve čtvrtek v 16 hodin.

Mistrovství republiky v duatlonu v Žamberku zná své vítěze

26.září » e-sportfoto.cz
Poslední slunečný zářijový víkend rozhodl o Mistrech republiky v duatlonu. Již tradičně se na závěr sezóny závodilo v zámeckém parku v Žamberku, kde na distancích 5km úvodního běhu, 20km cyklistiky a 3km závěrečného běhu zvítězili Jan Volár a Pavl...

Mistrovství republiky v duatlonu v amberku zná své vítěze

25.září » E Triatlon
Poslední zářijový slunečný víkend rozhodl o mistrech republiky v duatlonu. Již tradičně se na závěr sezony závodilo v zámeckém parku v ®amberku, kde na distancích 5km běhu, 20km cyklistiky a 3km běhu zvítězili Jan Volár a Pavlína Poláčková.

Věděla jsem, že o vítězství se bude bojovat až na cílovou pásku, říká Romana Gajdošová po ČP Lipno

26.srpna » E Triatlon
V rámci olympijského parku na Lipně se uskutečnil další díl seriálu závodů triatlonového ČP. O svém triumfu rozhodla sympatická Slovenka v barvách Ekol Elite Romana Gajdošová. Jak prožila závod a kam míří dál si můžete přečíst v našem rozhovoru.

Aquatlon v Brně ovládli Gajdošová a Kubínek

Aquatlon v Brně ovládli Gajdošová a Kubínek Poslední závod Českého poháru v aquatlonu hostilo Brno. Kombinaci plavání a běhu zvládli nejlépe Romana Gajdošová a František Kubínek. Poslední podnik zároveň rozhodl o šampionech celého seriálu. Těmi se...

Aquatlon v Brně ovládli Gajdošová a Kubínek

17.května » e-sportfoto.cz
Poslední závod Českého poháru v aquatlonu hostilo Brno. Kombinaci plavání a běhu zvládli nejlépe Romana Gajdošová a František Kubínek. Poslední podnik zároveň rozhodl o šampionech celého seriálu. Těmi se stali Tereza Zimovjanová a Jiří Kalus.

Zimovjanová a Kalus triumfovali v seriálu Českého poháru v aquatlonu

17.května » Deník.cz
Brno - Poslední závod Českého poháru v aquatlonu hostilo Brno. Kombinaci plavání a běhu zvládli nejlépe Romana Gajdošová a František Kubínek. Poslední podnik zároveň rozhodl o šampionech celého seriálu. Těmi se stali Tereza Zimovjanová a Jiří Kalus.

Aquatlon v Brně ovládli Gajdošová a Kubínek, triumf v seriálu ČP slaví Zimovjanová s Kalusem

16.května » E Triatlon
Poslední závod Českého poháru v aquatlonu hostilo Brno. Kombinaci plavání a běhu zvládli nejlépe Romana Gajdošová a František Kubínek. Poslední podnik zároveň rozhodl o šampionech celého seriálu. Těmi se stali Tereza Zimovjanová a Jiří Kalus.

12. 5. 2016 / Umění a politický aktivismus: Aj Wej-wej, El Hadji Sy a Jiří David

8.května » Artalk.cz
Jana Jiroušková, Olga Lomová a Milena Slavická / Umění a politický aktivismus: Aj Wej-wej, El Hadji Sy a ... Příspěvek 12. 5. 2016 / Umění a politický aktivismus: Aj Wej-wej, El Hadji Sy a Jiří David pochází z Artalk.cz

Město Benešov nabízí k prodeji garáž

1.dubna » Benešov
Prodávaná garáž se nachází v domě č. p. 1181 v ulici Na Spořilově v Benešově. Minimální cena je 80.000 Kč (osvobozeno od DPH)

Město Benešov nabízí k prodeji garáž

23.března » Benešov
Prodávaná garáž se nachází garáž č. 6 v domě č. p. 1181 v ulici Na Spořilově v Benešově. Minimální cena je 80.000 Kč (osvobozeno od DPH)

Tato informační stránka o Jana Jiroušková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Jiroušková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes