Samantha Jo

Vztahuje se k

Samantha Jo

7.prosince » Osobnosti.cz
Samantha Jo se narodila 29. března 1991 v Ontariu v Kanadě. Je čínského a indonéského původu.Specializuje se na bojová umění. Byla členkou Kanadského Wushu týmu. V tomto bojovém umění velice vyniká a ...

Justice League: Přidány vedlejší postavy DCEU filmů

27.srpna » Edna.cz
Filmový vesmír DCEU funguje už od roku 2013 a na plátna uvedl pěknou řádku postav. Proto jsme nelenili a na Ednu přidali profily dalších z nich. Nezapomeňte je ohodnotit.

Justice League: Easter eggs z filmu Wonder Woman

18.června » Edna.cz
Stejně jako další filmy podle komiksů DC Comics obsahovala i Wonder Woman velké množství pomrkávání na fanoušky. V přiloženém videu se můžete podívat na ty nejzajímavější.

Justice League: Gal Gadot na tréninku

15.června » Edna.cz
Slavný moderátor amerických talkshow Conan O'Brien si ve svém nedávném videu zatrénoval s představitelkou komiksové Wonder Woman Gal Gadot, kterou trénuje český trenér Rudolf Vrba.

Justice League: Aktualizace postav

9.června » Edna.cz
Nová Wonder Woman nám opět představila několik zajímavých postav, my jsme teď na Ednu přidali jejich profily, a vy tak máte možnost přečíst si něco o jejich komiksové minulosti a ohodnotit je.

Tato informační stránka o Samantha Jo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Samantha Jo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes