Martial Johan

Vztahuje se k

Potvrzeno: Tomáš Sivok odchází do Izraele

5.července » iFotbal.com
Praha - Kapitán fotbalové reprezentace Tomáš Sivok podepsal dvouletou smlouvu s izraelským klubem Maccabi Petah Tikva. Informoval o tom jeho agent Jiří Müller na twitteru. Po devíti sezonách tak třiatřicetiletý stoper opouští tureckou ligu. Rodák ...

Potvrzeno: Tomáš Sivok odchází do Izraele

4.července » Aktuálně.cz
Po dvou letech v turecké lize míří kapitán české fotbalové reprezentace Tomáš Sivok do izraelského klubu Maccabi Petah Tikva.

Sivok jde do Izraele, bude hrát za Maccabi Petah Tikva

4.července » Sport.cz
Kapitán fotbalové reprezentace Tomáš Sivok podepsal dvouletou smlouvu s izraelským klubem Maccabi Petah Tikva. Informoval o tom jeho agent Jiří Müller na twitteru. Po devíti sezónách tak třiatřicetiletý stoper opouští tureckou ligu.

Sivok nakonec přeci jenom vábení z Izraele vyslyšel a jde do Maccabi Petah Tikva

4.července » ČT24
Praha – Tomáš Sivok přeci jenom okusí izraelskou ligu. Kapitána fotbalové reprezentace získal izraelský klub Maccabi Petah Tikva, s nímž třiatřicetiletý stoper, který po devíti sezonách opouští Turecko, podepsal dvouletou smlouvu.

Sivok jde do Izraele, bude hrát za Maccabi Petah Tikva

4.července » ČeskéNoviny.cz
Praha - Kapitán fotbalové reprezentace Tomáš Sivok podepsal dvouletou smlouvu s izraelským klubem Maccabi Petah Tikva. Informoval o tom jeho agent Jiří Müller na twitteru. Po devíti sezonách...
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Martial Johan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martial Johan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes