Leif Johansson

Vztahuje se k

Ericsson plánuje změny ve vedení, na nejvyšší post byl navržen Ronnie Leten

19.října » KarieraWeb.cz
Společnost Ericsson bude mít nového předsedu představenstva. Na post byl navržen Ronnie Leten, který nahradí úřadujícího Leifa Johanssona Nominační výbor zároveň navrhne za nového člena představenstva společnosti Kurta Jofsa.

Ericsson plánuje změny ve vedení

18.října » Corporate ICT
Nominační výbor společnosti Ericsson navrhne Ronnieho Letena na post nového předsedy představenstva společnosti. Úřadující předseda představenstva společnosti Ericsson Leif Johansson už dříve oznámil, že na výročním Valném shromáždění v roce 2018 ...

Ericsson jmenoval předsedou představenstva někdejšího bosse Atlas Copco

9.října » Web4Trader
Švédský výrobce telekomunikačních technologií Ericsson jmenoval předsedou představenstva Ronnieho Letena, někdejšího ředitele výrobce zařízení pro těžbu Atlas Copco.

Ericsson odmítl spekulace o spojení s Ciscem

21.března » Web4Trader
Předseda představenstva společnosti Ericsson (NASDAQ:ERIC) Leif Johansson v reakci na nedávné spekulace uvedl, že nevede žádná jednání o možném spojení s Cisco Systems (NASDAQ:CSCO).

Börje Ekholm nastoupil do funkce prezidenta a CEO ve společnosti Ericsson

18.ledna » Corporate ICT
Jak již bylo oznámeno 26. října 2016, Börje Ekholm pře dvěma dny oficiálně nastoupil do funkce prezidenta a CEO ve společnosti Ericsson Jan Frykhammar zůstává členem výkonného vedení a od pondělí působí jako výkonný viceprezident a poradce generál...

Ericsson: Börje Ekholm

15.listopadu » Reseller Magazine Online
Správní rada společnosti Ericsson jmenovala nového prezidenta a výkonného ředitele. Od ledna 2017 se jím stává Börje Ekholm, který zároveň zůstane i členem správní rady.

Börje Ekholm bude novým prezidentem a CEO společnosti Ericsson

10.listopadu » KarieraWeb.cz
Společnost Ericsson oznámila, že její správní rada jmenovala Börje Ekholma prezidentem a výkon-ným ředitelem společnosti. Do funkce nastoupí 16. ledna 2017. Börje Ekholm zároveň zůstane členem správní rady ve společnosti Ericsson.

Ericsson: novým prezidentem a CEO se stane Börje Ekholm

10.listopadu » FeedIT.cz
Společnost Ericsson (NASDAQ: ERIC) oznámila, že její správní rada jmenovala Börje Ekholma prezidentem a výkonným ředitelem společnosti. Do funkce nastoupí 16. ledna 2017. Börje Ekholm zároveň zůstane členem správní rady ve společnosti Ericsson. (T...
David Cameron - Britský politik
Petr Nečas - Premiér ČR
Václav Klaus - 2. prezident ČR
Lobbování - Prosazování skupinových zájmů
Angela Merkelová - Německá kancléřka

Tato informační stránka o Leif Johansson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Leif Johansson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes