Dwayne Johnson

Vztahuje se k

Připravuje se další filmový Doom. Co víme o chystaném rebootu?

19.června » NaFilmu.cz
Adaptace kultovní videohry Doom, která spatřila světlo světa v roce 2005 s Dwaynem Johnsonem v jedné z hl. rolí, valný úspěch nezaznamenala. Vzhledem k popularitě herní značky a jejího nového dílu ovšem není divu, že se chystá i další filmové zpra...

Wonder Woman proti Rockovi

13.června » MovieZone.cz
Dwayne Johnson je dnes asi největší herecká hvězda na světě. Tenhle workoholik se letos objevil v Rampage: Ničitelé, kde se porval s přerostlými zvířaty a za pár týdnů ho čeká variace na Smrtonosnou p...

Wonder Woman spojí síly s Rockem

12.června » ČSFD.cz
Představitelka Wonder Woman Gal Gadot a Dwayne Johnson (Pobřežní hlídka) spojí síly v novém akčním thrilleru Red Notice od režiséra Rawson Marshall Thurbera (Mrakodrap). Film bude již třetí spoluprací mezi Johnsonem a Thurberem. Gadot ve filmu ztv...

Souboj svalovců: Dwayne Johnson VS Vin Diesel. Komu fandíte?

11.června » Osobnosti.cz
Dnes se proti sobě postaví opravdu tvrdí chlapíci. Jako první se vám představí Dwayne Johnson, který začínal jako zápasník ve wrestlingu, a kterého znají fanoušci hlavně pod přezdívkou The Rock. Druhý v pořadí se o vaši přízeň bude ucházet herec V...

Jumanji: Vítejte v džungli! (Letní kino v zámeckém parku)

10.června » Heřmanův Městec
Dwayne Johnson jako odvážný dobrodruh, který je se svými přáteli vtažen do světa staré videohry. Hry, kterou nelze jen hrát, ale musí se přežít. Rodinný dobrodružný fantasy film USA, český dabing.

Mezinárodní den dětí je tu! Podívejte se na 7 miminek, která nedávno přišla na svět

1.června » Super.cz
Mezinárodní den dětí je tu a ani slavní se mu určitě nevyhnou. Tyto celebrity jsou nejen pyšnými rodiči, ale zároveň se se svými dětmi často a rády fotí na sociální sítě. Podívejte se na 7 celebrit, které nedávno přivítaly přírůstky do rodiny.

Mezinárodní den dětí je tu! Podívejte se na 7 dětí slavných rodičů, které nedávno přišly na svět

1.června » Super.cz
Mezinárodní den dětí je tu a ani slavní se mu určitě nevyhnou. Tyto celebrity jsou nejen pyšnými rodiči, ale zároveň se se svými dětmi často a rády fotí na sociální sítě. Podívejte se na 7 celebrit, které nedávno přivítaly přírůstky do rodiny.

Mrakodrap: Dwayne Johnson si v novém traileru "užívá" smrtonosnou past v ohnivém pekle

24.května » Kinobox.cz
Je nepsané scenáristické pravidlo, že pokud vám jeden žánrový nápad nepřipadá dostatečně nosný (respektive na něm nedokážete vystavět celý film), prostě přidáte něco úplně odjinud a ideálně to co nejméně okatě spojíte dohromady.

Mrakodrap: Dwayne Johnson zachraňuje rodinu v novém traileru

23.května » filmserver.cz
Dwayne Johnson hraje v novém akčním filmu Mrakodrap , v němž jako bývalý člen záchranného týmu FBI bojuje za svou rodinu a své jméno. Podívejte se na nový trailer.

Tato informační stránka o Dwayne Johnson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dwayne Johnson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes