Stuart Johnson

Vztahuje se k

Dieselgate odstartoval hloupý nápad namluvit Americe, že nafta je eko

21.září » Auto iDNES.cz
Německý koncern Volkswagen chtěl znovu dobýt Ameriku, hlavní zbraní mu měly být diesely, u kterých vyzdvihoval jejich ekologičnost. Namísto toho se provalilo, že motory TDI mají software pro obcházení emisních testů. Největší skandál v dějinách au...

Ještě nás toho hodně čeká, říká novinář, který rozpletl kauzu Dieselgate

18.září » Radiožurnál
U příležitosti výročí největšího skandálu v moderních dějinách automobilismu server iRozhlas.cz vyzpovídal autora knihy o Dieselgate a reportéra deníku The New York Times Jacka Ewinga.

Dieselgate: kniha odhalila člověka, který prozradil fígl Volkswagenu

8.června » Auto iDNES.cz
U světových knihkupců se 23. května objevila kniha s titulem Faster, Higher, Farther (Rychleji, výše, dále) – The Volkswagen Scandal, která popisuje okolnosti kauzy Diselgate. Publikace mimo jiné odhaluje jméno člověka, který celou kauzu na Volksw...

Víte, kdo odstartoval skandál Dieselgate? My ano

25.dubna » AutoRoad.CZ
Kauza Dieselgate se s koncernem Volkswagen táhne již od září 2015, kdy americká Agentura pro životní prostředí zveřejnila informace o tom, že VW montuje do svých vozů s dieselovým motorem software, který falšuje výsledky emisních měření.

Už se ví, kdo v USA „napráskal” úřadům, že Volkswagen podvádí s TDI

24.dubna » Autoforum.cz
Hovořilo se o odhalení při testování akademiků, bylo ale pravděpodobnější, že úplný základ kauzy Dieselgate je jinde. Teď už se ví, kde. (Petr Prokopec)

Tato informační stránka o Stuart Johnson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stuart Johnson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes