Romana Marie Jokelová

Vztahuje se k

Štěpánka Stein: Dialog o stavu současné fotografie, Část II.

21.prosince » iFotoVideo.cz
Štěpánka je člověk, který se nebojí být otevřený a hovořit o problémech vztahujících se k současné fotografické scéně. Je upřímná, ale není kriticky nekorektní. Má morální kredit, má zájem o své studenty, jejich tvorbu a směrování fotografie z pro...

LAURA KOVANSKÁ – ČESKÁ KRÁLOVNA ANALOGU

24.června » iFotoVideo.cz
Dva roky působila jako produkční a fotografka pro Robert Vano Gallery, takže měla , co se focení a produkce fashion & portrétních workshopů týká, docela slušné zkušenosti.

Marketing pro fotografy

12.června » DigiNeff
Stát se profesionálním fotografem, nebo alespoň fotografem, který se svým řemeslem uživí, není zcela jednoduché. Obzvlášť pro člověka, který je duší spíš umělec než markeťá. Ale právě pro vás jsme ve spolupráci s Romanou Marií Jokelovou připravili...

DALIBORA BIJELIĆ / Svatební fotka v závoji emocí

30.května » iFotoVideo.cz
Dalibora je česko-chorvatská svatební fotografka, pro kterou je nesmírně důležité být vždy sama sebou. Fotit svatbu pro ni znamená dělat pro novomanželský pár maximum bez ohledu na vlastní ego.

Překvapivá Kuba - magická krajina, všudypřítomná letargie a cesty hrůzy

25.února » Bleskově.cz
Kuba pohledem fotografky Romany Marie Jokelové. "Naděje je tím slovem, které jako by bylo vytesáno do čel Kubánců," říká.

Petr Kozlík fashion fotograf

24.srpna » iFotoVideo.cz
Petr Kozlík je fashion fotograf, kterého poznala Romana Marie Jokelová díky dřívější pozici marketingové manažerky ve společnosti Fujifilm.

Roman Vondrouš v srpnovém FotoVideo

15.srpna » iFotoVideo.cz
"Nejvíc mě zajímala sportovní fotka. Chtěl jsem být sportovní fotograf. Nikdy mě nenapadlo, že bych mohl dělat i každodenní agenturní fotozpravodajství."

Rozhovor s TOMÁŠEM SOBELEM - Dává fotografům čas

13.července » iFotoVideo.cz
Tomáš Sobel býval fotografem, dnes fotografům pomáhá. Vytvořil projekt, který fotografy odtrhne od nezbytné administrativy a nabídne jim něco unikátního, něco, co si ani za peníze nekoupí - čas.

Fashion fotograf Petr Kozlík

12.července » Móda
Kdo by neznal práci Petra Kozlíka, že? No pojďme se podívat, jak vlastně Petr začínal a jak vznikla spolupráce s FUJIFILM.

Rozhovor s TOMÁŠEM SOBELEM - Dává fotografům čas

27.června » iFotoVideo.cz
Tomáš Sobel býval fotografem, dnes fotografům pomáhá. Vytvořil projekt, který fotografy odtrhne od nezbytné administrativy a nabídne jim něco unikátního, něco, co si ani za peníze nekoupí - čas.

Sergej Maximišin - Fotograf jako vypravěč

22.června » iFotoVideo.cz
Centrum FotoŠkoda a galerie Zahradník zvaly v březnu lidi k účasti na kurzu s fotoreportérem a mistrem sociálního dokumentu Sergejem Maximišinem.

Tato informační stránka o Romana Marie Jokelová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Romana Marie Jokelová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes