Martin Jonáš

Vztahuje se k

Angela Merkelová má strach. A má proč. Nové informace

19.června » ParlamentniListy.cz
V Německu stále panuje napětí. Kancléřka Angela Merkelová (CDU) je stále pod palbou kritiky svého politického partnera Horsta Seehofera (CSU). Seehofer chce, aby Německo v uprchlické krizi více zohledňovalo své zájmy. Merkelová se bojí, aby se z E...

U řeky se otevírá nové sportoviště se stroji pro venkovní posilovací cvičení

24.května » e-lounsko.cz
Žatec – Zimoviště vodních ptáků, cyklostezka, fotbalové hřiště s oblíbenou restaurací s posezením na terase... a teď bude mít oblíbené vycházkové místo na břehu řeky v Žatci ještě další sportovně-odpočinkový prvek: venkovní posilovnu. Vybudována u...

Třinácté platy, cukroví i kapr. Šéfové si zaměstnanců cení

30.prosince » Děčínský deník
Ústecký kraj - Vánoční svátky a konec starého roku znamenají čas bilancování i v zaměstnání. Vedoucí pracovníci svým podřízeným obvykle děkují za celoroční úsilí, mnohde má navíc poděkování nejen formu proslovu či pochvalného dopisu. V řadě firem ...

ANALÝZA Kimova partie: 4 důvody, proč poráží Trumpa – a hrozba, která mu může zlomit vaz

22.prosince » info.cz
Přes všechny sankce a hrozby největší vojenské mocnosti dějin vychází severokorejský režim zatím ze souboje ze zbytkem světa jako suverénní vítěz. Přítrž jeho zpupnosti může učinit Čína – i když jinak, než se obvykle tvrdí.

ANALÝZA Kimova partie: 4 důvody, proč poráží Trumpa – a jedna hrozba, která mu může zlomit vaz

22.prosince » info.cz
Přes všechny sankce a hrozby největší vojenské mocnosti dějin vychází severokorejský režim zatím ze souboje ze zbytkem světa jako suverénní vítěz. Přítrž jeho zpupnosti může učinit Čína – i když jinak, než se obvykle tvrdí.

Trump otálí s rozhodnutím ohledně Guantánama. Na základně dál čekají vězni na propuštění

13.prosince » Seznam Zprávy
Prezident Donald Trump žádá prošetření amerických metod pro vyšetřování podezřelých z terorismu. Za dobu, co je v úřadu, ale nedošlo k přesunutí ani propuštění žádného vězně ze základny Guantánamo.

Boeing přišel o zakázku v hodnotě 115 miliard korun. Kanada zrušila nákup nových stíhaček

13.prosince » Seznam Zprávy
Namísto osmnácti nových stíhaček nakoupí kanadská vláda starší letouny z Austrálie. Boeing o zakázku přišel patrně kvůli kritice kanadské společnosti Bombardier.

45 minut. Tolik času potřebuje Washington k vymazání Severní Koreje z mapy

13.prosince » Seznam Zprávy
Severní Korea manipuluje záběry z posledního raketového testu, říká expert na jadernou bezpečnost Vlastislav Bříza v pořadu Mapa.

Jak si koruna vede po ukončení intervencí? Komu oslabení měny pomohlo, koho poškodilo

5.prosince » Seznam Zprávy
Duel Seznam Zprávy o politice České národní banky, o silné koruně a příštích měsících tuzemské ekonomiky.

Krocan, koláč a hlavně fotbal. Američané slaví díkůvzdání s NFL

22.listopadu » Seznam Zprávy
Oslava Dne díkůvzdání probíhá v rodinném kruhu. K svátku tradičně patří konzumace krocana a sledování tří zápasů amerického fotbalu.

Rusům patří norský ostrov. Těží na něm uhlí a nechtějí ho opustit

19.listopadu » Seznam Zprávy
Na ostrově Barensburg, který patří Norsku, žije asi pětisetčlenná ruskojazyčná komunita. Podle smlouvy zde mohou zůstat pouze tehdy, pokud budou podnikat. Proto zde těží uhlí.

Připomeňte si léto. Hit Despacito získal čtyři sošky na latinskoamerických Grammy

18.listopadu » Seznam Zprávy
Hvězdami 18. ročníku předávání latinskoamerických Grammy v Las Vegas byli Luis Fonsi a čtyřicetiletý rapper Daddy Yankee, kteří stojí za hitem Despacito. Ceremoniál zahájila symbolická minuta ticha za oběti zářijových živelných katastrof.

Tato informační stránka o Martin Jonáš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Jonáš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes