Radek Jonáš

Vztahuje se k

Poslední trénink dětí v KC Jihlava tohoto výcvikového roku. Velké díky všem trenérům

2.července » KravMaga-Kapap
Poslední trénink dětí v KC Jihlava tohoto výcvikového roku. Velké díky všem trenérům dětské sebeobrany Radkovi Jonášovi, Lence Olexové, Katce Čutkové, Zuzce Krulické a Patrikovi Augustinovi.

Ve středu 20. 6. 2018 proběhly v jihlavském KAPAP centru první dětské zkoušky v naši

26.června » KravMaga-Kapap
Ve středu 20. 6. 2018 proběhly v jihlavském KAPAP centru první dětské zkoušky v naši asociaci. Bílou zkoušku skládalo šest dětí za dohledu mezinárodních instruktorů Filip Dragon Hanzlík, Jitka

Přibývá restitucí u soudu. Státní pozemkový úřad si na to draze najímá externí právníky

6.března » iHNED.cz
Státní pozemkový úřad si draze najímá externí právníky. S jejich pomocí bojuje proti restituentům, kteří víc než čtvrt století po pádu komunismu chtějí jediné: co bylo ukradeno, ať je vráceno. Majetkových práv se jich domáhá u soudu stále více.

Co je to konsolidační rozdíl?

22.července » Portál POHODA
V tomto článku se seznámíme s konsolidačním rozdílem a na několika jednoduchých příkladech si ukážeme vliv základních veličin na výši konsolidačního rozdílu. To vše z pohledu českých účetních předpisů.

Poznat, kdy je čas to zabalit. Jedna z nejdůležitějších vlastností podnikatelů

22.července » Podnikatel.cz
Někdy je velmi složité poznat ten správný okamžik. Třeba ten, kdy přestat s podnikáním. Lidé se pak často dostávají za hranici, zpoza níž už není návratu. Uspět v podnikání není nic jednoduchého. Podle statistik Evropské unie má jen jedna ze čtyř ...

Týká se vás sestavení konsolidované účetní závěrky?

18.května » Portál POHODA
Novela zákona o účetnictví účinná od 1. 1. 2016 přinesla mimo jiné i změnu kritérií, která vymezují povinnost sestavit konsolidovanou účetní závěrku. Účetní jednotky by tedy měly prověřit, zda jim tato povinnost nevznikla. Jaká kritéria musí splnit?

Za zranění na neudržovaném chodníku půlmilionové odškodné

21.dubna » ČT24
Tehdy šestadvacetiletý Radek Jonáš uklouzl ráno na zledovatělém chodníku jedné z pražských ulic. Při pádu si způsobil několikanásobnou zlomeninu nohy. Musel jít na operaci, dlouho rehabilitovat a dodnes má problémy s chůzí. Od města Prahy a Techni...

Tato informační stránka o Radek Jonáš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Jonáš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes