Jamie Jones

Vztahuje se k

Carl Cox přispěl svým trackem na kompilaci 15 Years Of Circus

3.září » RAVE.cz
Joris Voorn, Alan Fitzpatrick, Hot Since 82, Yousef a mnozí další přispěli svou produkci na kompilaci 15 Years Of Circus, které je součástí oslav 15. výročí anglického klubu.

Marco Carola, Sven Väth nebo Ben Klock hvězdami Caprices Festivalu 2017

8.února » RAVE.cz
Čtyřdenní párty ve švýcarských alpách za účasti těch největších hvězd od Marca Caroly, přes Ricarda Villalobose až po exkluzivní vystoupení Johna Talabota s Axelem Bomanem (jako Talaboman) nabízí v dubnu Caprices Festival 2017.

DGTL Amsterdam 2017 má kompletní line-up

14.prosince » RAVE.cz
Další edice mnohdy vyprodaného amsterdamského festivalu DGTL nás čeká tradičně v dubnu. A nabízí velmi zajímavý line-up.

Dalšími headlinery BE24 je žhavé britské tech/housové duo Solardo

30.září » musicserver.cz
Britská tech/housová scéna má další želízka v ohni - manchesterské duo Solardo. Na scéně se pohybují teprve od minulého roku, ale už si vysloužili podporu od jmen jako Jamie Jones, ...

Londýnský Fabric nadobro zavírá

7.září » RAVE.cz
Londýnský Fabric byl delší dobu uzavřený pro veřejnost a jednalo se odebrání licence pro provozování klubu. Včera pak byla tato licence Fabricu oficiálně zrušena a klub tak nejspíš nadobro zavírá své brány.

Chorvatský Sonus nabízí nadupaný line-up

4.srpna » RAVE.cz
Adam Beyer, Len Faki, Dixon, Loco Dice, Dubfire, Maceo Plex, Chris Liebing, Marco Carola, Ricardo Villalobos, Luciano, Rødhåd, Jamie Jones, Tale Of Us a desítky dalších hvězdných DJs přivítá na konci srpna Sonus Festival 2016.

Hideout Festival 2016 odhaluje nová jména

2.května » RAVE.cz
Jamie xx, Joris Voorn, Alan Fitzpatrick, Hot Since 82, Seth Troxler, Jamie Jones nebo Bicep nebudou chybět na jednom z nejoblíbenějších chorvatských festivalů. Hideout se letos bude konat už pošesté a to v termínu od 26. do 30. června.

Holandský Free Your Mind Festival 2016 oznamuje line-up

6.dubna » RAVE.cz
Dubfire, Jamie Jones, Ricardo Villalobos, Seth Troxler, Skream nebo Sasha se představí na 13. ročníku oblíbeného festivalu Free Your Mind, který se bude konat 4. června v Arnhemu.

Známe prvního headlinera Priglu - je jím Betoko!

9.března » RAVE.cz
Svůj vynikající sound nám tento rok předvede mexický producent a DJ, zástupce labelu Dyinamic a Get Physical, po jehož tvorbě sahají jména jako Jamie Jones, Seth Troxler, Sasha, Nick Warren, Sven Väth nebo Marco Carola.

Tato informační stránka o Jamie Jones zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jamie Jones" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes