Kelly Jones

Vztahuje se k

Garou – Ton Premier Regard

20.září » blog.idnes.cz
Pierre Garand, vystupující pod pseudonymem Garou je kanadský zpěvák s výrazným „chraplavým“ hlasem, který je u nás známý hlavně jako představitel role Quasimoda z francouzského muzikálu Notre-Dame de Paris.

Stereophonics – All In One Night

19.září » blog.idnes.cz
Stereophonics je velšská rocková skupina, založená v roce 1992 ve vesnici Cwmaman na jihu Walesu. Původní sestavu skupiny tvořili zpěvák a kytarista Kelly Jones, baskytarista Richard Jones a bubeník Stuart Cable.

Skupina Stereophonics oznámila vydání desky Scream Above The Sounds

8.srpna » Electropiknik.cz
Jubilejní desáté album kapely vyjde 3.11.2017. Letos v létě je to přesně dvacet let, co Stereophonics debutovali deskou Word Gets Around. Od té doby se hned šestkrát dostali na první místo britského albového žebříčku a jsou jednou z devíti kapel, ...

Mojmír Tichý – Jábes a jeho modlitba

10.července » blog.idnes.cz
Jábes je biblické jméno muže, který se vyskytuje ve Starém zákoně. V 1. knize Paralipomenon je Jábes znám jako velmi respektovaný muž, který se modlí k Bohu a prosí ho o požehnání. Jábes byl vyslyšen. Viz: 1 Paralipomenon 4,9-11

Varování před smartfoními zombie

10.července » blog.idnes.cz
Zombie je v kultu voodoo a populární kultuře druh nadpřirozené bytosti, oživlá mrtvola neboli nemrtvý. Vystupuje především v hororech, připomíná texty z české lidové slovesnosti.

Stereophonics – I Wanna Get Lost With You

9.července » blog.idnes.cz
Stereophonics je velšská rocková skupina, založená v roce 1992 ve vesnici Cwmaman na jihu Walesu. Původní sestavu skupiny tvořili zpěvák a kytarista Kelly Jones, baskytarista Richard Jones a bubeník Stuart Cable.

Paul Weller a Kelly Jones ze Stereophonics spolu odehrají koncert

6.března » PLAY.cz
Kytarista a zpěvák již nefungující britské formace The Jam Paul Weller (na snímku) a zpěvák a kytarista velšské kapely Stereophonics Kelly Jones absolvují společné vystoupení. Stane se tak 31. března v rámci dobročinných koncertů pořádaných pro ch...
Karel Engliš - Český ekonom a politik
AGROFERT HOLDING, a.s. - Zemědělství, lesnictví, těžba dřeva a rybolov

Tato informační stránka o Kelly Jones zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kelly Jones" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes