David Jorda

Vztahuje se k

Zatoulané botky

31.března » Helpnet.cz
Na křest interaktivní hmatové knihy pro nevidomé a slabozraké děti, který se uskuteční 3. dubna v Praze ve Veletržním paláci v Café Jedna od 16 hodin, zve spolek Jiné Laně.

Vyšlo dubnové vydání časopisu Můžeš

30.března » Helpnet.cz
Kateřina Valachová, ministryně školství, mládeže a tělovýchovy, v něm hovoří mj. o zpolitizování inkluze, nedostatcích v podpoře školám a přístupu ke vzdělání pro všechny.

Zlepšování přístupu ke službám

29.března » Helpnet.cz
Výzvy č. 066 "Podpora procesu transformace pobytových služeb a podpora služeb komunitního typu vzniklých po transformaci" má uzávěrku 31. května 2017.

Pro změnu 2017

29.března » Helpnet.cz
Tradiční konferenci, která bude zaměřena na identifikaci překážek bránících lidem s postižením žít v běžném prostředí a mít stejné možnosti jako ostatní spoluobčané, pořádá v Praze 6. dubna 2017 Quip, z.ú.

Česká Třebová přivítá Miloše Knora

29.března » Helpnet.cz
Benefiční one man show v podání známého baviče se uskuteční 4. května 2017 od 19 hodin v Kulturním centru v České Třebové.

Tréninkový program se zaměstnáním

27.března » Helpnet.cz
TA KAVÁRNA a obchod Borůvka hledají lidi na pozici obsluha v kavárně a prodavač v obchodě. Pozice jsou určeny pro osoby s tělesným postižením, které jsou v současné době nezaměstnané a mají chuť to změnit.

Tato informační stránka o David Jorda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Jorda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes