Jon Jordan

Vztahuje se k

Analytici z BAML přidali akcie Qualcomm na seznam US 1.

20.března » Web4Trader
Analytici z Bank of America Merrill Lynch (BAML) přidali akcie společnosti Qualcomm (QCOM) do svého výběrového seznamu US 1.

Převzetí Qualcomm společnosti Broadcom nevyšlo. Co bude dál?

13.března » Web4Trader
Společnosti Broadcom (AVGO) se po zásahu amerických úředníků a politiků nepodařilo převzít firmu Qualcomm (QCOM). Analytik Amit Daryanani představil pravděpodobné akviziční cíle společnosti Broadcom:

Broadcom snižuje nabídku pro Qualcomm na 79 USD za akcii NXP

21.února » Web4Trader
Společnost Broadcom (AVGO) snížila svou nabídku pro Qualcomm (QCOM) na 79 USD za akcii NXP Semiconductors (NXPI) z původních 82 USD za akcii.

Microsoft představil laptopy s čipy Qualcomm

5.prosince » Web4Trader
Společnost Microsoft (MSFT) představila nové laptopy Asus a HP s čipy Qualcomm (QCOM) ARM Snapdragon 835.

Broadcom zahajuje nepřátelské převzetí, oznámí kandidáty do představenstva Qualcommu

4.prosince » Web4Trader
Výrobce polovodičů Broadcom (NASDAQ:AVGO) zahájí formální kroky k nepřátelskému převzetí konkurenta Qualcommu (NASDAQ:QCOM) jmenováním svých kandidátů do představenstva společnosti, pro něž mohou hlasovat akcionáři Qualcommu. Akcionáři, kteří podp...

Broadcom připravuje nabídku na převzetí firmy Qualcomm za 70 dolarů za akcii

6.listopadu » Web4Trader
Společnost Broadcom připravuje podle zdrojů blízkých celé situaci nabídku na koupi firmy Qualcomm za 70 dolarů za akcii v hotovosti a akciích. Firma by se tak stala dominantním dodavatelem komunikačních čipů pro bezdrátový průmysl.

Šéf NXP Semiconductors o probíhající fúzi s Qualcomm

26.října » Web4Trader
Výkonný ředitel společnosti NXP Semiconductors, Rick Clemmer, dnes uvedl, že odkoupení jeho společnosti skrze Qualcomm se může protáhnout do příštího roku.

Na byznysmodel společnosti Qualcomm je snadné zaútočit

1.srpna » Web4Trader
Soudní pře o patenty mezi korporacemi Qualcomm (QCOM) a Apple Inc. (AAPL) není podle šéfa první jmenované, Steva Mollenkopfa, jen nějakým malým sporem o jakési dílčí patenty, ale je prý globálním útokem na byznys model společnosti Qualcomm jako ta...

Qualcomm by mohl získat ještě větší kus trhu s iPhone

28.června » Web4Trader
Analytik z Rosenblatt si myslí, že podíl společnosti Qualcomm (QCOM) na blížícím se trhu s iPhone 8 by mohl být větší než byl či je ten s iPhone 7.

Apple podává další žalobu na Qualcomm v Pekingu

25.ledna » Web4Trader
Podle vyjádření Pekingského soudu pro duševní vlastnictví se jedna žaloba týká porušení antimonopolního zákonu a druhá stanovení podmínek patentové licence.

Tato informační stránka o Jon Jordan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jon Jordan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes