Terezka Jordánová

Vztahuje se k

Krásky z Ulice válcují konkurenci! Máte raději Solaříkovou, nebo Krejčíkovou?

9.února » eXtra.cz
Novácký seriál Ulice má mnoho oddaných fanoušků. A nutno dodat, že mnozí muži přiznávají, že na Ulici se dívají jen kvůli divoké Anetě Krejčíkové (26) a sympatické Patricii Solaříkové (29).

13. sezóna seriálu Ulice je tu: Terezku Jordánovou budou svádět, Bedřich bude mít peklo kvůli miminku

23.srpna » eXtra.cz
13. sezóna oblíbeného seriálu Ulice je zde! Byly to dlouhé dva měsíce, kdy jsme mohli jen přemýšlet nad tím, jak se budou vyvíjet vztahy našich oblíbených hrdinů. Čeká nás podzim plný emocí a Nova prozradila, na co se můžeme těšit.

Hvězda Ulice Patricie Solaříková sáhla do rodinného alba: Už v 6 letech byla roztomilá

25.dubna » Blesk.cz
Herečka Patricie Solaříková (29) zveřejnila rodinný snímek z roku 1994, kde je se sestrou a maminkou. Po 23 let si udělaly stejnou fotku. Jako holčička byla ještě víc roztomilá než teď.

RODINNÉ FOTO: Patricie Solaříková ukázala sestru! Zarazí vás, jak vypadá

24.dubna » Prásk!
Oblíbená herečka seriálu Ulice Patricie Solaříková (28) ukázala svoji sestru. Nejspíš vás zarazí, jak vypadá. Jsou si ty dvě podobné? Podívejte se! Patricie Solaříková alias Terezka Jordánová ze seriálu Ulice se těší velké fanouškovské přízni. O b...

1. díl seriálu ULICE! Začalo to divoce! Záběrem na plochou Terezku Jordánovou!

31.března » eXtra.cz
Jak přilákat diváky k televizní obrazovce? Že jim naservírujete prsa! Nebo v případě šestnáctileté Patricie Solaříkové by bylo vhodnější mluvit o lentilkách pod kobercem. Podívejte se, jak začal legendární seriál Ulice.

ODHALENÍ: Co je největším kariérním snem Patricie Solaříkové? To byste do ní neřekli

27.března » Prásk!
Patricie Solaříková (28) je velmi ambiciózní žena, která si plní své touhy. Na jakém projektu nyní pracuje, kde ji můžete vidět a co je jejím největším profesním snem, prozradila exkluzivně pro Prásk.tv. Herečka Patricie Solaříková se do povědomí ...

ÚŽASNÁ ZMĚNA: Patricie Solaříková v maturitních šatech tehdy a dnes. Rozdíl je neskutečný!

17.února » Prásk!
Herečka Patricie Solaříková (28) se za těch více než deset let od začátku seriálu hodně proměňovala. Ať už postavou, nebo barvou vlasů. Nyní ale sama poukázala na to, jak vypadala, když maturovala a jak vypadá dnes. Oblíbený seriál Ulice by nebyl ...
Patricie Solaříková - Česká herečka

Tato informační stránka o Terezka Jordánová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Terezka Jordánová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes