Sao Jorge

Vztahuje se k

Portugalsko, Azorské ostrovy: Evropský Nový Zéland

10.listopadu » Infoglobe.cz
Ostrovy věčného jara? Uprostřed Atlantiku? To je Azorské souostroví. Devět pozoruhodných vulkanických ostrovů vyčnívajících do Atlantského oceánu. Směrem k západu se nachází ostrov Flores a ostrov Corvo, ve středu ostrovy Graciosa, Terceira, Sao J...

Čecha (†32) strhl mořský proud: Záchranáři ho našli mrtvého!

2.září » Aha!
Tělo mrtvého Čecha našli včera portugalští záchranáři. Muž se koupal v Atlantském oceánu, když ho strhl proud a odtáhl ho od břehu. Tragédie se stala u severního pobřeží Madeiry, nedaleko města Sao Jorge.

Moře včera pohltilo českého turistu. Dnes našli jeho tělo

1.září » Domácí noviny
Portugalská Madeira se stala posledním místem životní pouti třicetiletého Čecha. Při včerejším koupání v moři u města Sao Jorge ho strhl silný proud.

Na Madeiře našli tělo Čecha, který zmizel v moři. Strhl ho silný proud

1.září » Český rozhlas
Portugalští záchranáři v sobotu našli tělo Čecha, který v pátek zmizel při koupání v moři na ostrově Madeira. Informaci listu Correio da Manha o úmrtí českého občana potvrdila mluvčí ministerstva zahraničí Irena Valentová.

Na Madeiře zmizel Čech, záchranáři jej našli mrtvého v moři

1.září » Deník.cz
Mladého Čecha, kterého podle svědků strhl silný proud v moři u města Sao Jorge v severní části Madeiry, nalezli portugalští záchranáři mrtvého. Informaci potvrdila mluvčí ministerstva zahraničních věcí Irena Valentová.

Na Madeiře našli tělo Čecha, který zmizel v moři. Nehodu řeší policie

1.září » Echo24.cz
Portugalští záchranáři v sobotu našli tělo Čecha, který v pátek zmizel při koupání v moři na ostrově Madeira. Informaci listu Correio da Manha o úmrtí českého občana potvrdila mluvčí ministerstva zahraničí Irena Valentová.

Třicetiletého Čecha na Madeiře strhl při koupání proud, jeho tělo vyplavilo moře

1.září » Seznam Zprávy
Portugalští záchranáři dnes našli tělo Čecha, který v pátek zmizel při koupání v moři na ostrově Madeira. Informaci listu Correio da Manha o úmrtí českého občana ČTK potvrdila mluvčí Ministerstva zahraničí Irena Valentová.

Na Madeiře našli tělo Čecha. V pátek zmizel v moři

1.září » Novinky.cz
Portugalští záchranáři našli v sobotu tělo Čecha, který o den dříve zmizel při koupání v moři na ostrově Madeira. Informaci listu Correio da Manha o úmrtí českého občana potvrdila Irena Valentová, mluvčí ministerstva zahraničí.

V Portugalsku našli mrtvého Čecha. Zřejmě se utopil v moři

1.září » EuroZprávy.cz
Lisabon - Portugalští záchranáři dnes našli tělo Čecha, který v pátek zmizel při koupání v moři na ostrově Madeira. Informaci listu Correio da Manha o úmrtí českého občana ČTK potvrdila mluvčí ministerstva zahraničí Irena Valentová.

Čecha (†32) na Madeiře odtáhl mořský proud: Zachránit se ho nepodařilo

1.září » Blesk.cz
Velká pátrací akce se rozjela v pátek u severního pobřeží Madeiry u města Sao Jorge. Muž se chtěl jít koupat do moře, ale strhl ho proud a táhl ho od břehu. Podle tamních médií se jedná o českého turistu. Jeho tělo už bylo objeveno bez známek života.

Čecha na Madeiře odtáhl mořský proud: Pátrání komplikují silné vlny

1.září » Blesk.cz
Velká pátrací akce se rozjela v pátek u severního pobřeží Madeiry u města Sao Jorge. Muž se chtěl jít koupat do moře, ale strhl ho proud a táhl ho od břehu. Podle tamních médií se jedná o českého turistu. Šance, že by byl vytažen z moře živý, kles...

Na Madeiře pátrají po Čechovi: Zmizel v moři, táhlo ho to pryč, popsali svědci

1.září » Blesk.cz
Velká pátrací akce se rozjela v pátek u severního pobřeží Madeiry u města Sao Jorge. Muž se chtěl jít koupat do moře, ale strhl ho proud a táhl ho od břehu. Podle tamních médií se jedná o českého turistu.

Tato informační stránka o Sao Jorge zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sao Jorge" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes