Bohouš Josef

Vztahuje se k

Hodnocení uživatelů: Muž se železnou maskou (Divadlo Broadway) - 100 % [Inule]

2.prosince » i-divadlo.cz
Chci poděkovat jménem celé naší skupinky za nezapomenutelný zážitek. Něco tak krásného jsme dlouho neviděli. Ve složení Vojtěch Drahokoupil- úžasný jak herecky tak pěvecky. Dále Josef Štágr, Václav Svoboda, Bohouš Josef. Nádherná Alžběta Bartošová...

8 párů, které ve StarDance dotančily jako první: Žilková, Bittnerová ani Němcová na parketu moc nezazářily

13.října » Super.cz
V sobotu startuje už devátý ročník oblíbené soutěže StarDance, která opět představí deset tanečních párů. Hned za týden však bude tato hvězdná sestava o jeden pár ochuzena. Kvůli několikatýdenní pilné přípravě si málokdo chce připustit, že soutěž ...

Muzikál Galileo je zpět! V únoru se představí v původním hvězdném obsazení

12.září » Seznam Zprávy
Jeden z nejúspěšnějších tuzemských muzikálů Galileo se po 15 letech vrací na divadelní prkna, do Divadla Hybernia v Praze. Producentem a zároveň jedním z představitelů hlavní role je zpěvák Janek Ledecký.

Září štěstím: Muzikálový zpěvák vyrazil se svou manželkou do země, kde se zasnoubili

4.srpna » Super.cz
Zpěvák Bohouš Josef (56) pojal se svou manželkou letošní léto doslova odpočinkově, část prázdnin již strávili putováním po vlasti české a nyní sbalili kufry a odletěli si užívat dovolenou u moře, cílem jejich letu se stal jeden z řeckých ostrovů.

Bohouš Josef pokřtil román, jež se odehrává v pohřebním ústavu

18.května » ★ STARonline.cz
Zpěvák Bohouš Josef po delší době vystoupil sólově na veřejnosti. Jen s kytarou zazpíval autorovi knížky nazvané Nohama napřed Borisi Pralovszkému.

Bohouš Josef pokřtil román, jež se odehrává v pohřebním ústavu

18.května » Bleskově.cz
Oba spojuje podobný smysl pro humor. Román se totiž odehrává v pohřebním ústavu, kam žádné lehkovážné vtipkování nepatří, a přesto rodina Horáčkových přitahuje komické situace jako magnet a každou katastrofu se jim absurdním způsobem podaří obráti...

Bohouš Josef: Pokřtil román, jež se odehrává v pohřebním ústavu

18.května » iHOT.cz
Zpěvák Bohouš Josef po delší době vystoupil sólově na veřejnosti. Jen s kytarou zazpíval autorovi knížky nazvané Nohama napřed Borisi Pralovszkému. A posilnil se na to pivem.

Den pečujících, aneb spolu ruku v ruce

30.dubna » Vítkov
Akce Moravskoslezského kraje s názvem „Den pečujících, aneb spolu ruku v ruce“, která se bude konat dne 5. 5. 2018 v prostorách Trojhalí Karolina.

Festival Kouřimská skála

29.března » Informuji.cz
Kouřimská skála 2018 aneb Vzpomínka na Petra Muka Přátelé a příznivci... | Kouřim - (2018-08-25 15:30:00 - 2018-08-25 00:00:00)

Slavnosti piva

23.března » Informuji.cz
Ten nejlepší mejdan jsme si pro Vás připravili ke konci prázdnin. Párty,... | Tvrdonice - (2018-08-18 15:00:00 - 2018-08-18 00:00:00)

Hvězda Českého plesu Karel Gott: Těžkou únavu nedokázal skrýt!

4.února » Blesk.cz
Český ples 2018 se to hvězdami jen hemžilo, zpívalo se a tančilo až do pozdních nočních hodin. Vystoupila Helena Vondráčková (70), Marie Rottrová (76), Pavel Vítek (55) či Bohouš Josef (56), ale všichni netrpělivě čekali na vystoupení Karla Gotta ...

Tato informační stránka o Bohouš Josef zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bohouš Josef" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes