Lenka Josefiová

Vztahuje se k

Vítězka miss o zásnubách s Libyjcem: Zakázal mi i vibrátor!

6.ledna » Blesk.cz
Vítězce soutěže Miss European Tourism 2015 Lence Josefiové (30), která dlouhodobě žije v Dubaji a Egyptě, zkrachovaly zásnuby s bohatým libyjským šejkem!

Vítězka Miss o zásnubách s Libyjcem: Chtěl, abych se stala muslimkou! A zakázali mi i vibrátor!

5.ledna » Biják.cz
Vítězce soutěže Miss European Tourism 2015 Lence Josefiové (30), která dlouhodobě žije v Dubaji, zkrachovaly zásnuby s bohatým libyjským šejkem!

Vítězka Miss o zásnubách s Lybijcem: Chtěl, abych se stala muslimkou! A zakázali mi i vibrátor!

4.ledna » Biják.cz
Vítězce soutěže Miss European Tourism 2015 Lence Josefiové (30), která dlouhodobě žije v Dubaji, zkrachovaly zásnuby s bohatým lybijským šejkem!

Kdo vyhrál soutěž krásy Gayman 2016? Známe vítěze i pořadí všech soutěžících

14.září » NaKluky.cz
V sobotu se na pražských Vinohradech vyhlašoval 15. ročník národní soutěže Gayman 2016. Celý večer, kterým provázeli moderátoři Nadja Mini a Luboš Procházka , začal obrovským překvapením, kdy se vyhlásil historicky první Mr. Gay Universe . Tím se ...

V Česku si dali dostaveníčko jedni z nejsympatičtějších gayů. Volil se Gayman 2016

13.září » Novinky.cz
Praha v sobotu zažila opět pořádnou dávku kvalitní LGBT kultury. Vyhlašoval se 15. ročník národní soutěže o nejsympatičtějšího gaye České a Slovenské Republiky, Gayman 2016, ale také historicky první Mr. Gay Universe 2016.

Kdo vyhraje Gaymana 2016? 5 dní zbývá do finále, které bude uvádět Luboš Procházka

6.září » NaKluky.cz
Již za necelý týden se odehraje 15. ročník národní soutěže Gayman . Letos se ve finále utká 9 finalistů a o jejich dalším umístění rozhodne porota, která má letos 32 členů. Mimo jiné ministryni pro místní rozvoj Ing. Karlu Šlechtovou , Miss Europe...
Martin Šafařík - Finalista SuperStar
Karla Šlechtová - Česká ekonomka, politička

Tato informační stránka o Lenka Josefiová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Josefiová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes