Dáša Josífková

Vztahuje se k

Azorská Terceira: Ostrov, ze kterého se tají dech

29.listopadu » Novinky.cz
Zelená krajina azorského ostrova Terceira je vyšperkována četnými jezírky, krátery a divokými útesy. I když nejste náruživí turisté, snadno vás zláká k pěším výletům, za které budete odměněni nádhernými výhledy. Jedním z vrcholů zdejšího menu je o...

Na azorském ostrově São Miguel se příroda vyřádila

2.září » Novinky.cz
Malý Nový Zéland, zmenšený Yellowstone, druhé Irsko, přírodní akvárium planety… Tolik přezdívek si vysloužil největší z Azorských ostrovů, zelený São Miguel. Už při první návštěvě zjistíte, že koncentrace zážitků je na tomto ostrově skutečně vysoká.

Aljaška: Poklad, který Spojené státy získaly doslova za hubičku

22.července » Novinky.cz
Koupit od Ruska rozlehlé území Aljašky za pouhých 7,2 miliónu dolarů byl od Spojených států povedený kousek. Nejenže tak za směšný peníz získaly obrovské zásoby zlata, ropy a zemního plynu. Už po první návštěvě každý turista uzná, že zdejší nádher...

Místo, kde se skvěle žije? Rozhodně Toronto

19.července » Novinky.cz
Několik významných médií včetně New York Times se letos shodlo a zvolilo destinací roku 2017 Kanadu. Svou cestu za objevováním krás této druhé největší země světa můžete odstartovat v Torontu – ve městě, které vás jednoduše řečeno bude bavit.

Tato informační stránka o Dáša Josífková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dáša Josífková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes