Ilijana Jotovová

Vztahuje se k

Bulharsko chce revizi migrační dohody EU s Tureckem

21.března » Euroskop
21.03.2017 | Bulharsko, které sousedí s Tureckem, naléhá na Evropskou unii, aby přehodnotila svou dohodu s Ankarou o uprchlících. Podle agentury DPA to v pondělí řekla bulharská viceprezidentka Ilijana Jotovová během diskuse o budoucnosti EU.

Bulharsko chce změnit dohodu o uprchlících mezi EU a Tureckem

20.března » Echo24.cz
Bulharsko, které sousedí s Tureckem, naléhá na Evropskou unii, aby přehodnotila svou dohodu s Ankarou o uprchlících. Podle agentury DPA to v pondělí řekla bulharská viceprezidentka Ilijana Jotovová během diskuse o budoucnosti EU.

Přehodnoťte migrační dohodu s Tureckem! žádají Bulhaři EU

20.března » Týden.cz
Bulharsko, které sousedí s Tureckem, naléhá na Evropskou unii, aby přehodnotila svou dohodu s Ankarou o uprchlících, řekla bulharská viceprezidentka Ilijana Jotovová během diskuse o budoucnosti EU.

Migrační dohoda s Tureckem podle Bulharů nefunguje. Chtějí revizi

20.března » Euro.cz
Bulharsko, které sousedí s Tureckem, naléhá na Evropskou unii, aby přehodnotila svou dohodu s Ankarou o uprchlících. Podle agentury DPA to dnes řekla bulharská viceprezidentka Ilijana Jotovová během diskuse o budoucnosti EU.

Tato informační stránka o Ilijana Jotovová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ilijana Jotovová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes