Jan Joukl

Vztahuje se k

O dotace na opravu nemovitostí v městské památkové zóně je možné žádat do 30. června

24.května » Beroun
Rada města na svém zasedání ve středu 23. května schválila "Pravidla pro poskytování dotací vlastníkům nemovitostí v Městské památkové zóně Beroun".

Prezentujte se na Promenádě Bohéma

21.května » Beroun
Na Náměstí Joachima Barranda se v sobotu 16. června koná Promenáda Bohéma a prezentovat se zde může každý. Prostor pro vystavující je stále volný.

Lavičky ve městě se postupně opravují

11.května » Beroun
Městský mobiliář prochází postupnou obnovou. Na některých místech již byly opraveny lavičky, například na Husově náměstí nebo Městské hoře.

Jarní hrnčířské a řemeslné trhy obrazem

5.května » Beroun
První květnový víkend patří v Berouně již tradičně Jarním hrnčířským a řemeslným trhům. Do města se ta opět sjelo 300 řemeslníků, aby mohli předvést své umění.

Pietní akt k ukončení II. světové války

5.května » Beroun
U pomníku bojovníků za svobodu v Berouně se v sobotu 5. května uskutečnil pietní akt k 73. výročí zakončení II. světové války. Akci uspořádalo město Beroun společně s Českým svazem bojovníků za svobodu, Československou obcí legionářskou a TJ Sokol.

Rada města Beroun má nyní pět členů

26.dubna » Beroun
Na svůj post radního rezignovali ve středu 25. dubna Šárka Endrlová (Nezávislí Berouňáci) a Vratislav Randa (ODS). Rada města Beroun bude nyní jednat v pěti členech, i v tomto počtu je dle Zákona o obcích usnášeníschopná.

Den Země připomene akce na Husově náměstí

16.dubna » Beroun
Dne 23. dubna se od 9:00 do 12:00 na Husově náměstí uskuteční informační kampaň na podporu ochrany životního prostředí. Oslovené organizace tu ve svých informačních stáncích budou prezentovat svoje činnosti. Informační kampaň je určená pro širokou...

Tato informační stránka o Jan Joukl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Joukl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes