Josef Kachlík

Related to

Zavlažovací vaky pomáhají stromům. Pozdě, mnoho už jich uschlo, tvrdí obyvatelé

16.October » Vyškovský deník
Vyškov – Vedení Vyškova je spokojené s nasazením zavlažovacích vaků u stromků sužovaných suchem. Někteří obyvatelé města však toto nadšení nesdílejí.

Vyškov: Opraví kříž na rozcestí

5.October » Vyškovský deník
Vyškov – Kříž na rozcestí v místní části Opatovice nechají představitelé Vyškova do konce října zrestaurovat. Podle místostarosty Josefa Kachlíka je ve špatném stavu.

Vyškov: Mokřadní biotop nabídne také možnosti k procházkám

Mnohokrát se už z pozice místostarosty vydal Josef Kachlík od podzimních komunálních voleb do zelených částí města. „Odborníci sází hodně, o dřeviny pečují, obohacují městskou zeleň o zajímavé druhy,“ stál si za svým.

Vláček nikdo neruší. Radost bude dělat dál

Jižní Morava /FOTO/ – Známá vyškovská turistická atrakce bude lidem sloužit dál. Zdejší radnice rázně odmítla spekulace z posledních týdnů o konci provozu vláčku vozícího po silnicích ve městě návštěvníky mezi Dinoparkem a Zooparkem.

Vláček nikdo neruší. Radost bude dělat dál

Vyškov – Známá vyškovská turistická atrakce bude lidem sloužit dál. Zdejší radnice rázně odmítla spekulace z posledních týdnů o konci provozu vláčku vozícího po silnicích ve městě návštěvníky mezi Dinoparkem a Zooparkem.

Více informací pro turisty. U zooparku vyroste infostánek

Vyškov – S nabídkou Vyškova pro turisty se zájemci mohou nově seznámit v infostánku poblíž zooparku. Stánek bude v provozu od června do září.

Tato informační stránka o Josef Kachlík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Kachlík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes