Sobě člověk od úst občas utrhne, na svých zvířecích miláčcích ale lidé nešetří

24.března » Benešovský deník
Jezdí sice starou oprýskanou škodovkou, ale v obchodě s krmením pro zvířata pravidelně nechávají tisíce. Jinými slovy – na sobě něco ušetří, ale svému nejlepšímu a nejvěrnějšímu příteli dopřejí.

5668 závodníků na startu víkendových závodů

Víkendové závody v orientačním běhu uvítaly za krásného slunečného jarního počasí na startu téměř šest tisíc závodníků.

Mistry v nočním Sokolářová a Nykodým

V Plzni proběhl letošní poslední český šampionát v orientačním běhu - v nočním OB. V ženách vybojovala zlatou medaili Šárka Sokolářová (TJ Turnov), v mužích získal titul Miloš Nykodým (SK Žabovřesky).

West cup

3-denní závody West cup pořádají Nejdek Orienteering a Sportovní klub OB Ostrov s centrem v Nejdku (Vysoká Jedle).

3000 závodníků na startu OB na Prvního máje

V některých oblastech byly na Prvního máje připraveny závody oblastních soutěží. Na startu bylo téměř 3000 závodníků

Tato informační stránka o Tomáš Kamaryt zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Kamaryt" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes