Josef Karel

Vztahuje se k

Rakousko oslavuje císaře Františka Josefa I. Od jeho narození uplynulo 188 let

18.srpna » Muži v Česku
František Josef I. se jako nejdéle vládnoucí habsburský panovník stal symbolem celého rakousko-uherského císařství. Jeho zemím včetně Česka vládl monarcha s typickými licousy bezmála 68 let. Od jeho narození právě uplynulo 188 let. František Josef...

Mladý umělec vystavuje. Josef Karel představil dvacítku obrazů

7.listopadu » Liberecká Drbna
Výstavou obrazů od abstrakce akrylem po realistické olejomalby si můžete zpříjemnit nákupy v jabloneckém Centralu. Právě tam totiž vystavuje mladý jablonecký malíř Josef Karel. Na výstavě v prvním patře představuje celkem jednadvacet svých obrazů.

Představitelé lázeňských míst v Královéhradeckém kraji podepsali Deklaraci o spolupráci

15.května » Náchod
Na začátku letošního roku spojili své síly představitelé čtyř lázeňských míst Královéhradeckého kraje - Náchod, Velichovky, Lázně Bělohrad a Janské Lázně a sešli se ke společné diskuzi o možnostech vzájemné spolupráce v oblasti lázeňství a turisti...

Usnesení rady 34/2016

18.října » Jablonec nad Nisou
Usnesení z 34. zasedání Rady města Jablonec nad Nisou konaného 17.10.2016. Dokument je zveřejněn v upravené verzi bez osobních údajů.

Kunčice obnovují po padesáti letech tradici stínání berana

14.října » Orlický deník
Letohrad–Kunčice – Návrat starých tradic slaví boom a český venkov znovu ožívá letitými zvyky a slavnostmi, které se těší neobyčejné přízni veřejnosti. Po padesáti letech se připravuje i obnovení dávného zvyku stínání berana na Kunčicích.

Jak se budí Casanova?

23.března » iTEPLICE
Jak se budí Casanova? - Na velikonoční Velký pátek 25. března 2016 se opět otevřou brány zámku Duchcov a první letošní návštěvníky přivítá zámecké služebnictvo pana hraběte Josefa Karla Emanuela z Valdštejna, které je provede zámeckými komnatami. ...

Jak se budí Casanova? Dozvíte se při velikonočních oživených prohlídkách zámku Duchcov

22.března » Novinky.cz
Na Velikonoce se opět otevřou brány zámku Duchcov a první letošní návštěvníky přivítá zámecké služebnictvo pana hraběte Josefa Karla Emanuela z Valdštejna, které je provede zámeckými komnatami.

Jak se budí Casanova? Dozvíte se u příležitosti velikonočních oživených prohlídek zámku Duchcov

22.března » iRegiony Impuls
Na velikonoční Velký pátek 25. března 2016 se opět otevřou brány zámku Duchcov a první letošní návštěvníky přivítá zámecké služebnictvo pana hraběte Josefa Karla Emanuela z Valdštejna, které je provede zámeckými komnatami.

Casanova na duchcovském zámku se probudí na Velký pátek

21.března » e-region.cz
Na velikonoční Velký pátek 25. března se opět otevřou brány zámku Duchcov a první letošní návštěvníky přivítá zámecké služebnictvo pana hraběte Josefa Karla Emanuela z Valdštejna, které je provede zámeckými komnatami. Připraveny jsou dvě oživené p...
Don Giovanni - Opera Wolfganga Amadea Mozarta
Martin Červíček - Český policista
Lenka Dusilová - Česká zpěvačka
Josef Nekl - politik za KSCM
Panna Marie - Matka Ježíšova
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Josef Karel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Karel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes