nových článků - klikněte pro zobrazení

Matěj Karger

Kladno zdolalo na domácím ledě Mladou Boleslav. Boj o Vampolu s ní ale prohrálo

7.prosince » Kladno.cz
Poslední domácí duel před reprezentační pauzou se Rytířům vydařil. Po sérii proher se soupeři z horní poloviny tabulky se jim konečně zadařilo. Mladou Boleslav porazili 3:1.

Kladno ztratilo body se Spartou v samotném závěru! Utkání navíc nedohrál Jaromír Jágr

30.listopadu » Kladno.cz
Rytíři z Kladna před sebou měli ve 23. kole extraligy těžkou výzvu. Na domácím ledě přivítali lídra soutěže. S favoritem dlouho drželi krok, avšak v závěru všechny body ztratili.

Výborný Denis Godla zamkl bránu a Kladno se posunulo už na desátou příčku

18.listopadu » Kladno.cz
Hokejovému Kladnu se v tabulce zase dýchá trochu lépe. Rytíři získali ve dvou důležitých utkáních se soupeři z druhé poloviny tabulky plný bodový zisk. Obrovskou zásluhu na tom má hlavně gólman Denis Godla!

Jágr přilákal do O2 arény rekordní návštěvu! Jeho Kladno však favorita nezdolalo

14.listopadu » Kladno.cz
Po reprezentační pauze si los nachystal po fanoušky domácí hokejové extraligy velice atraktivní souboj. Duel rivalů mezi Spartou a Kladnem měl nalákat hlavně na legendárního Jaromíra Jágra, což se také povedlo! Do O2 arény zavítala rekordní návštěva…

Rytíři se konečně dočkali výhry! Na domácím ledě zaskočili rozjeté Karlovy Vary

2.listopadu » Kladno.cz
Výsledková krize hokejistů z Kladna je u konce. Po sérii proher před vlastními fanoušky přehráli favorizované Karlovy Vary a konečně si zapisují do tabulky plný bodový zisk.

Halloweenský večer na Kladně korunovala hrůzostrašná prohra domácích se Třincem

28.října » Kladno.cz
Třinec uštědřil Kladnu na jeho stadionu pořádný debakl! DOmácí sice zaznamenali více střel, avšak utkání nakonec dopadlo jasně ve prospěch soupeře v poměru 1:7.

Kladno je už jen bod od posledního místa. Na ledě Litvínova kapitulovalo po prodloužení

26.října » Kladno.cz
Ani další gól Jaromíra Jágra nestačil k výhře Rytířů z Kladna. Podobně jako před několika dny prohráli poměrem 2:3. Tentokrát si z Litvínova odváží alespoň bod, když podlehli až v prodloužení.

Kladno padlo po bláznivé závěrečné třetině v Mladé Boleslavi. Domácím pomohly dvě šťastné branky

21.října » Kladno.cz
Po osmidenní pauze se na extraligovém ledě opět ukázali Rytíři z Kladna v čele s Jaromírem Jágrem. Proti Mladé Boleslavi nakonec nepomohly gól ani skvělá asistence tohoto legendárního forvarda.

Rytíři zdolali Indiány v divoké přestřelce! K velkolepému obratu zavelel bývalý hráč Plzně

12.října » Kladno.cz
Hokejové Kladno si připisuje další výhru! Proti Plzni potvrdilo dobrou domácí formu a s velkou podporou fanoušků otočilo nepříznivý stav utkání.

Dva zápasy za víkend a čtyři body. Jágr válí jako za mlada! Kladnu to však na plný bodový zisk nestačilo

7.října » Kladno.cz
První říjnový víkend byl pro Rytíře velice těžký. Ve dvou dnech museli odehrát dva zápasy! Do obou naskočil i Jaromír Jágr a bodově byl hodně produktivní, což napomohlo Kladnu alespoň k jedné výhře.

Je nový brankář klíčem k úspěchu Rytířů? S Godlou mezi tyčemi vyhráli už podruhé!

30.září » Kladno.cz
Po nepodařených úvodních kolech extraligy se Kladnu začíná konečně bodově dařit. Asi není náhoda, že první dvě výhry zapsali Rytíři po příchodu nového gólmana.

Kladno zapisuje první bod v sezoně! Zápas s Vítkovicemi dotáhlo v dramatickém závěru do prodloužení

22.září » Kladno.cz
Jen pár minut před koncem základní hrací doby Rytíři s Vítkovicemi prohrávali. Po povedeném závěru však nakonec berou první extraligový bod po návratu mezi elitu.

Tato informační stránka o Matěj Karger zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matěj Karger" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes