15
new stories - click to show

Clark Kent

Related to

Superman & Lois: Podívejte se na pár záběrů z Daily Planet

8.November » Edna.cz
Na internetu se objevilo několik nových fotografií, které zachycují věci související s Daily Planet , tedy novinami, pro které pracuje Lois. Podívat se na ně můžete v přiložené galerii.

Ve věku 91 zemřela herečka Elsa Raven *´´´PŘISPĚJTE NA RADNIČNÍ HODINY!´´*

5.November » Kritiky.cz
Ve věku 91 zemřela herečka Elsa Raven *´´´PŘISPĚJTE NA RADNIČNÍ HODINY!´´* The post Ve věku 91 zemřela herečka Elsa Raven *´´´PŘISPĚJTE NA RADNIČNÍ HODINY!´´* first appeared on Kritiky.cz .

Brandon Routh, který ztvárnil Kal-Ela/Clarka Kenta/Supermana v Superman se vrací projevil zájem o zopakování si role...

5.November » Kritiky.cz
Brandon Routh, který ztvárnil Kal-Ela/Clarka Kenta/Supermana v Superman se vrací projevil zájem o zopakování si role v sólovce Flashe, která by měla otevřít dveře multivesmíru DC Comics The post Brandon Routh, který ztvárnil Kal-Ela/Clarka Kenta/S...

Superman & Lois: Superman a Lois nám představí svůj seriál 23. února

29.October » Edna.cz
Očekávané novinky Superman & Lois se dočkáme v únoru, a to konkrétně třiadvacátého. Všechny díly první řady budou vysílány po epizodách seriálu The Flash .

Dneska by je skoro nikdo nepoznal! Jak vypadají hvězdy seriálu Smallville?

18.September » Óčko.tv
Seriál Smallville byl na začátku milénia obrovsky populární. Herci, kteří ztvárnili hlavní role, už ale z filmového světa skoro zmizeli, věrní fanoušci na ně ovšem nezapomenou ani po letech. Sledujte, jak dneska vypadají!

Superman & Lois: Natáčení novinky Superman & Lois již brzy vypukne

16.September » Edna.cz
Herci se pomalu sjíždějí do kanadského Vancouveru, kde by do dvou týdnů mělo započít natáčení superhrdinského seriálu Superman & Lois . Přílet herců dokazuje například fotografie, kterou naleznete uvnitř článku.

Superman & Lois: Superman se ve svém seriálu dočká nového obleku

14.September » Edna.cz
Clark Kent se doposud objevil pouze v několika málo dílech komiksového světa stanice CW. Nyní se dočká vlastního seriálu, ve kterém nám mimo jiné bude představen jeho nový oblek.

Superman & Lois: Clark Kent se v novém seriálu po letech vrací do Smallville

13.September » FandímeSerilům
Tvůrčí tým na prezentaci DC FanDome prozradil důležité příběhové detaily nového seriálu ze světa CWverse/Arrowverse.

Ben Affleck bude ještě jednou Batman

21.August » MovieZone.cz
Když Ben Affleck podepisoval smlouvu s Warnery a stal se Brucem Waynem, pravděpodobně měl trošku jiné představy o tom, co se bude dít za pár let. Porval se Clarkem Kentem v Batmanv vs. Superman: Úsvit spravedlnosti, pomohl sestavit Ligu spravedlno...

Superman & Lois: Superman se představuje na zcela novém plakátu

16.August » Edna.cz
Po vydání Loisina plakátu bylo jen otázkou času, kdy se toho svého dočká i Superman. Ten nám byl nabídnut poměrně nedávno a vy si ho nyní můžete prohlédnout.

Superman & Lois: Stanice CW upozorňuje na Loisinu důležitou roli v nadcházejícím seriálu

13.August » Edna.cz
Seriál Superman & Lois se dočkal zcela nového plakátu, který tentokrát zachycuje pouze novinářku Lois. Uvidíme, zda se svého vlastního plakátu dočká i Superman.

Tato informační stránka o Clark Kent zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Clark Kent" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes