Shuaib Khan

Vztahuje se k

Buch, buch... a policejní stanice je na kusy. Ve Švédsku

19.října » ParlamentniListy.cz
Švédsko je navenek považováno za úspěšnou bezproblémovou zemi, která přímo ukázkově přijímá migranty a vzkvétá ve všech směrech. Realita je však poněkud méně radostná. Země bojuje se zločineckými gangy, a ne vždy úplně úspěšně.

V Kodani už se zase střílí. Může za to prý gang „Dána“ vedený muslimským přistěhovalcem

22.září » ParlamentniListy.cz
V Kodani i nadále pokračuje válka gangů, která hlavní město Dánska provází dlouhé měsíce. Včera uzavřela policie kvůli další střelbě přistěhovaleckou čtvrť Norrebro, která je považována za klasickou no-go zónu.

V Kodani je binec, nejezděte tam, varují u Zaorálka. Ale co vám neřekli: Jméno Shuaib Khan...

Válka přistěhovaleckých gangů v Kodani i nadále pokračuje. Muziku tvrdí především gang „Loyal to Familia“, v jehož čele stojí „Dán jako poleno“ Shuaib Khan. Přestože došlo k jeho zatčení, násilí pokračuje dál. Před cestou do Kodaně varovalo i česk...

Na Švédsko se valí další katastrofa. Že by poslední hřebíček do rakve?

3.srpna » ePortál
Švédské policii přibudou další vrásky na čele. Do země totiž dle všech indicií hodlá ze sousedního Dánska expandovat zdejší nechvalně proslulý muslimský gang Loyal to Familia.

Mráz přichází z Dánska. Švédové se děsí příchodu muslimského gangu ze země svých sousedů

Švédské policii přibudou další vrásky na čele. Do země totiž dle všech indicií hodlá ze sousedního Dánska expandovat zdejší nechvalně proslulý muslimský gang Loyal to Familia.

Tato informační stránka o Shuaib Khan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Shuaib Khan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes