Payton Khara

Vztahuje se k

The Walking Dead: Herci Khary Payton a Chandlers Riggs nás lákají na osmou sérii

13.května » Edna.cz
Herci se již věnují natáčení osmé série, a proto není divu, že na sociální sítě dávají příspěvky, které se týkají The Walking Dead . Nedávno se o podobné podělili Khary Payton a Chandlers Riggs.

The Walking Dead: Herec Khary Payton humorně vysvětluje, jak Shiva pozná zlé lidi

12.dubna » Edna.cz
Shiva se účastnila povstání v Alexandrii velmi aktivně, ale jak rozeznala dobré lidi od špatných? Na tuto otázku odpověděl herec Khary Payton (král Ezekiel), který humorně vysvětlil, jak ji to naučil.

The Walking Dead: Khary Payton vysvětluje malé fanynce, že jeho tygr je skutečný

11.března » Edna.cz
Na Walker Stalker London se objevil i herec Khary Payton, představitel krále Ezekiela, který se tu mimo jiné setkal s jednou malou fanynkou, které vysvětloval, že tygr krále Ezekiela je skutečný. Na jejich konverzaci se můžete podívat uvnitř článku.

The Walking Dead: Jak se Rickovi podaří získat krále Ezekiela na svou stranu?

15.února » Edna.cz
Rick se snažil, seč mohl, ale krále Ezekiela se mu nepodařilo přesvědčit. Kromě této události se v článku podíváme na to, na jakou známou osobnost si král Ezekiel vzpomněl v deváté epizodě.

The Walking Dead: Král Ezekiel se svou tygřicí Shivou na společné fotce z natáčení

30.ledna » Edna.cz
Herec Khary Payton (král Ezekiel) nedávno zveřejnil fotografii, na které je se svou Shivou, která pochopitelně není skutečná. S touto fotografií bylo zároveň oznámeno, že by se Shiva společně s králem Ezekielem měla objevit už v devátém díle.

The Walking Dead: Aktualizace postav a herců první poloviny sedmé řady seriálu The Walking Dead II.

23.prosince » Edna.cz
Přinášíme vám druhou aktualizaci postav a herců první poloviny sedmé série. Tentokrát si můžete ohodnotit dalších šest postav.

Tato informační stránka o Payton Khara zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Payton Khara" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes