Markéta Khauerová

Vztahuje se k

Hodkovická školka je přeplněná, město jí dá peníze na úkor koupaliště

27.dubna » iDNES.cz
Na nové koupaliště si v Hodkovicích nad Mohelkou budou muset počkat déle, než se předpokládalo. Radnice sice pro letošní rok vyčlenila z rozpočtu půl milionu korun na projektovou přípravu, peníze ale nakonec použije na mateřskou školu. Další článk...

Hodkovická školka je přeplněná, město jí dá peníze na úkor koupaliště

27.dubna » iRegiony Impuls
Na nové koupaliště si v Hodkovicích nad Mohelkou budou muset počkat déle, než se předpokládalo. Radnice sice pro letošní rok vyčlenila z rozpočtu půl milionu korun na projektovou přípravu, peníze ale nakonec použije na mateřskou školu.

Osečná zkrášlí veřejná prostranství a další krátké zprávy

30.listopadu » Liberecký deník
Liberecko - Liberecký deník přináší krátké zprávy z vašeho regionu. Přečtěte si například, co se děje v Hodkovicích nad Mohelkou.

Hodkovice souhlasí s koridorem

16.března » Liberecký deník
Hodkovice nad Mohelkou - Nechtějí ho, přesto ho museli přijmout. Zastupitelé Hodkovic schválili na posledním zasedání 6. změnu územního plánu, která vymezuje pás budoucího železničního koridoru na Mladou Boleslav a Prahu.
Jan Korytář - Český ekolog, lektor a politik
Karla Šlechtová - Česká ekonomka, politička

Tato informační stránka o Markéta Khauerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Markéta Khauerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes