15
new stories - click to show

Cristina Kirchnerová

Related to

Mladí Argentinci mají strach o budoucnost. Možná jim titul mistrů světa trochu uleví, míní reportér

21.December » Český rozhlas
Mohutné oslavy v Argentině. Lionel Messi a spol. jsou zpátky doma. I s trofejí pro mistry světa ve fotbale. A je to jedna z mála věcí, na kterou teď mohou být Argentinci pyšní.

Měl na viceprezidentku nachystáno pět kulek. Jedna z nich ji zachránila

2.September » Seznam Zprávy
Na argentinskou viceprezidentku Cristinu Kirchnerovou byl ve čtvrtek večer spáchán neúspěšný atentát. Policie pachatele ihned zadržela.

Argentinská viceprezidentka je před soudem kvůli podezření z korupce

11.August » !Argument
Kirchnerová se měla podílet na dohledu nad celým korupčním systémem v době, kdy byla v čele státu. Politička obvinění odmítá jako zpolitizovaná. Současná argentinská viceprezidentka Cristina

Argentina nebude plakat pro židy, kteří se tam narodili

24.January » Britské listy
V roce 1994 došlo v Buenos Aires k sebevražednému teroristickému útoku na židovské komunitní centrum, při kterém zahynulo 85 Argentinců židovského původu. Podobné útoky nebyly v zemi Evity Perónové ničím novým. V roce 1992 zahynulo po podobném teror…

Kdo bude vládnout krachující Argentině?

17.July » Finmag
Od nástupu miliardáře Macriho do prezidentského úřadu si Argentinci slibovali ukončení hospodářské mizérie. Místo toho kdysi pohádkově bohatý stát sužuje další recese. Srpnové primárky prověří, jestli může Macri uspět i podruhé.
Rafael Correa - Ekvádorský prezident

Tato informační stránka o Cristina Kirchnerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Cristina Kirchnerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes