Martin Klapper

Vztahuje se k

VIDEO: Parta vězňů v lázních maluje i uklízí, místní už si na ně zvykli

5.června » iDNES.cz
Vymalovat, pomáhat na stavbě nebo se starat o zeleň. To jsou některé z úkolů sedmi vězňů, kteří už více než půl roku vypomáhají v Lázních Kynžvart. Zájem o pracovníky z věznic roste. Města stále více využívají odsouzené k práci v ulicích. Další čl...

VIDEO: Parta vězňů v lázních maluje i uklízí, místní už si na ně zvykli

5.června » iRegiony Impuls
Vymalovat, pomáhat na stavbě nebo se starat o zeleň. To jsou některé z úkolů sedmi vězňů, kteří už více než půl roku vypomáhají v Lázních Kynžvart. Zájem o pracovníky z věznic roste. Města stále více využívají odsouzené k práci v ulicích.

Vězni třídí a balí zboží pro DHL. Jejich zaměstnávání se osvědčilo

31.května » Deník.cz
Logistická společnost DHL podporuje projekt zaměstnávání vězňů v České republice. Po první úspěšné fázi projektu, v níž jsou zaměstnáváni odsouzení z věznice v Kynšperku nad Ohří, začně DHL zaměstnávat vězně i v dalších regionech České republiky.

HearMe! v Ostravě

13.listopadu » HISVOICE
V úterý se Ostravě, v klubu a anitkvariátu Fiducia rozjede další kolo festivalu s výkřikem v názvu: HearMe! Pořadatelé slibují „zažít zvuk i ticho v prostoru, pochopit krásu zvukové bezprostřednosti a akustickou jedinečnost přítomné chvíle.“

Tato informační stránka o Martin Klapper zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Klapper" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes