Tomáš Klein

Vztahuje se k

Štědrovečerní pohádka a Čerstvá krev z Krnova

/FOTOGALERIE/ K prosincovému programu krnovského kina Mír tradičně patří pohádka na Štědrý den a přehlídka mladých filmařů Čerstvá krev z Krnova. Štědrý den v pondělí 24. prosince kino Mír nabídlo pohádkou Úžasňákovi II., aby to dětem rychleji ute...

Filmaři hledají lokace a chlapce ve věku 9 až 13 let

Krnov, Jesenicko - Režisér Tomáš Klein, který pochází z Krnova a dokončuje studium filmové režie na FAMU, by jako svůj celovečerní debut chtěl natočit adaptaci knihy Citlivý člověk spisovatele Jáchyma Topola.

Nové možnosti díky silné skupině. Další kapitola příběhu Spoj.se

29.září » Zlin.cz
ZLÍN - Rozsáhlé know-how, sdílený account tým, marketingová podpora a otevřená dvířka k větším projektům. Tyto možnosti nabízí zlínskému týmu grafických designerů pracujících pod značkou Spoj.se vstup do Brain Family, skupiny specializovaných mark...

Kino Mír uvedlo Čertoviny, dnes Čerstvou krev z Krnova

Čertoviny Zdeňka Trošky sice mají premiéru až v roce 2018, ale v Krnově vyprodaly sál už na Štědrý den.

Jan Němec se rozhodl převyprávět své paměti po svém. Výsledkem je loňský film Vlk z Královských Vinohrad

Jan Němec patřil k významným českým režisérům. Pracoval až do poslední chvíle. Svůj poslední film Vlk z Královských Vinohrad, který je inspirovaný jeho vlastním životem, loni ale dokončit nestihl. Dotočil ho druhý režisér Tomáš Klein.

Čerstvá krev v kině

Mezi svátky si 28. prosince zamluvili krnovské kino Mír mladí filmaři, kteří pochází z Krnova nebo s ním mají něco společného. Už potřetí se zde konal festival Čerstvá krev z Krnova, na kterém začínající filmaři prezentovali svou tvorbu.

Sváteční Čerstvá krev

K svátkům patří odpočinek a k odpočinku patří filmy. Chvíle volna těsně po vánočních svátcích si tak můžete ve středu 28. prosince zpestřit festivalem Čerstvá krev z Krnova.

Sváteční Čerstvá krev

K svátkům patří odpočinek a k odpočinku patří filmy. Chvíle volna těsně po vánočních svátcích si tak můžete ve středu 28. prosince zpestřit festivalem Čerstvá krev z Krnova.

Premiéru Vlka z Královských Vinohrad uvede režisér Klein

Režisér Tomáš Klein z Krnova nedávno uvedl na karlovarském festivalu premiéru filmu Vlk z Královských Vinohrad. Z Karlových Varů si film odvezl zvláštní uznání poroty. Nyní v rámci akce Vlk na turné putují po českých kinech jeho tvůrci, aby se set...

Režisér Klein v Krnově vyhrál sázku s Janem Němcem

27.září » Kultura Deník.cz
Krnov (Bruntálsko) - Krnovské kino Mír 70 rozvinulo v pátek červený koberec jako na festivalu v Cannes, aby na premiéře přivítalo delegaci tvůrců filmu Vlk z Královských Vinohrad.

Tato informační stránka o Tomáš Klein zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Klein" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes