Růžena Knapová

Vztahuje se k

Přestupy

5.února » iHNed.cz
Josef Šimána se stal obchodním ředitelem Hecht Motors. Flowmon Networks má nového generálního ředitele Jiřího Tobolu. Petr Mácha byl jmenován generálním ředitelem CPI Byty.

Společnost

22.ledna » iHNed.cz
Nadace Leontinka dostala 500 tisíc korun HSBC Bank a Nadace Leontinka, která je zaměřena na podporu zrakově postižených, slaví desetileté výročí partnerství. HSBC Bank darovala nadaci na benefičním koncertu šek v hodnotě 500 tisíc korun. Z rukou ř...

Přestupy

22.ledna » iHNed.cz
Vegera přichází do firmy Scuderia Praha Společnost Scuderia Praha, která je výhradním distributorem značek Ferrari a Maserati v ČR, má ve svém týmu Ferrari nového ředitele. Tím se stal Richard Vegera (46), který přešel ze společnosti Porsche Inter...

Společnost

8.ledna » iHNed.cz
T-Mobile si zvolil jako téma svého vánočního večírku retro. Skupina Prima se na vánočním setkání bavila vědeckými pokusy a vědomostními kvízy. Agentura Mustard uspořádala party ve stylu Šílenci z Manhattanu.

Přestupy

8.ledna » iHNed.cz
Tomáš Kadlec je generálním ředitelem ČEZ Prodej. Michael Pupala se stal generálním šéfem Wüstenrotu. Personální ředitelkou Vafo Holding je Zlata Bilecová.

Společnost

11.prosince » iHNed.cz
Kiwi.com rozdělilo 800 tisíc korun třem neziskovým organizacím. Společnost Arcona Capital uspěla v soutěži CIJ Awards.

Přestupy

11.prosince » iHNed.cz
Kateřina Saparová je HR ředitelkou Home Creditu. Personální oddělení v ArcelorMittalu řídí Veronika Muroňová. Daniela Velíšková řídí lidské zdroje v Bisnode.

Přestupy

4.prosince » iHNed.cz
Jaromír Němec vede oddělení energetických služeb a zdrojů společnosti E.ON Energie. Jan Rafaj se stal generálním ředitelem společnosti Residomo. Marie Baláčová vede oddělení průzkumu trhu pro ČR a Slovensko v Cushman & Wakefield.

Společnost

20.listopadu » iHNed.cz
Potraviny pro lidi v nouziV rámci projektu Národní potravinová sbírka, který se uskutečnil 11. listopadu, se po celém Česku vybralo 412 tun trvanlivých potravin a drogistického zboží. Sbírka vynesla 926 tisíc porcí jídla, což je o 139 tisíc víc ne...

Přestupy

20.listopadu » iHNed.cz
Pavel Kitko přichází do Performics. Marek Rotter je obchodním ředitelem v Kia Motors. Obchodní ředitelkou Skřivánku se stala Pavla Houšťová.

Společnost

13.listopadu » iHNed.cz
V Economii proběhla konference Práce podle Ypsilon. Společnost 3M darovala fonendoskopy neziskové organizaci Loono. Žáci ze Slaného uspěli v inovativní soutěži iKid, která je součástí projektu KPMG.

Tato informační stránka o Růžena Knapová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Růžena Knapová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes