15
new stories - click to show

Miroslava Kohutiarová

Related to

Nomádka v ekokůži. Česká módní značka LAFORMELA oslavila na pražském týdnu módy silnou ženskou bojovnici

12.September » Seznam Zprávy
Ambiciózní pár, módní duo i hlavní aktéři československého příběhu jedné značky. Oslovení se jim dostává různých a všechny jsou pravdivé. LAFORMELA má letos deváté narozeniny a přehlídka, kterou se na podzimním fashion weeku MBPFW představila, osl...

LaFormela představila kolekci pro odvážné a sebevědomé ženy

3.September » Móda
V pražském kongresovém centru se na pozadí jednoho z nejhezčích výhledů na Prahu odehrála přehlídka česko-slovenské značky LaFormela. Předvedli nám kolekci plnou černé, bílé a dalších neutrálních barev.

MBPFW: Víme na co se můžete těšit!

30.July » Marie Claire
Tento týden začal předprodej vstupenek na zářijový Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Edici SS20, která proběhne od 30. srpna do 6. září a představí vize módních návrhářů na sezónu jaro/léto 2020, charakterizuje hned několik „nej“. Svou tvorbu tot...

LaFormela F/W 2016/17

6.April » MDLS.cz
Československé trio, které zastupují Katarína Ravasová, Antonín Soukup a Miroslava Kohutiarová, opět přesvědčilo o svém návrhářském umu.

Tato informační stránka o Miroslava Kohutiarová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslava Kohutiarová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes