15
new stories - click to show

Milan Konečný

Related to

Kauza radary: Neměl jsem předem informace o začátku měření, řekl tajemník úřadu

Dalšími výslechy svědků pokračovala v úterý 5. března před ústeckým krajským soudem kauza pronájmu radarů ve Varnsdorfu. Před trestním senátem vypovídal jednatel poradenské firmy Via Consult, tajemník městského úřadu Radek Kříž nebo bývalý starosta …

V kauze cinknutých veřejných zakázek policisté obvinili jednotlivce i firmy

25.January » TV Polar
Kauza ošizených veřejných zakázek, kterou už druhým rokem rozplétají krajští kriminalisté, se rozrostla o další obviněné. Společně s 10 jednotlivými aktéry je nyní trestně stíháno i 5 firem.

Mapový znak vinice vytvořil učitel národů Komenský, ať někdo dokáže, že to není pravda

1.December » Turistické listy
Velmi častým mapovým znakem na katastrálních mapách nebo jiných mapách velkého měřítka zobrazující Mělnicko a několik nemovitostí na nichž se pěstuje vinná réva, je znak vinice, který má dokonce svého autora. Na mezinárodní kartografické konferenci …

Lidovci v hledáčku policie. Tendry jim zajišťovala oblíbená firma radnice

3.November » Seznam Zprávy
Firma Via Consult v Brně zaštiťovala zakázky za stovky milionů korun. Oblíbili si ji i v brněnských Černovicích, jejichž politici nyní figurují v aktuální policejní kauze. Vedení tamní radnice tendry prověřit ale neplánuje.

Hlavní obviněný v kauze Stoka Milan Konečný je z vazby venku

Milan Konečný, jeden ze čtyř obviněných v kauze údajně cinknutých zakázek společnosti Via Consult, je na svobodě. Z vazby se Konečný dostal po více než třech měsících.

Zajímavý zvrat v kauze Stoka - hlavní aktér je z vazby venku

Milan Konečný, jeden ze čtyř obviněných v kauze údajně cinknutých zakázek společnosti Via Consult, je na svobodě. Z vazby se Konečný dostal po více než třech měsících.

Via Consult v Brně. Politiky udivuje, že si získala jen část radnic a firem

20.September » Seznam Zprávy
Firma Via Consult figuruje v korupční kauze na severu Moravy. Stamilionové zakázky však soutěžila i v Brně. Politici se podivují, že si získala přízeň jen v úzkém okruhu radnic a městských firem.

Mocná žena brněnského ANO v úplatkářské kauze? „Ona je sem přivedla,“ řekly zdroje

18.September » PrahaIN.cz
Úplatkářská aféra administrátorské VIA Consult a.s. má pokračování. Ukazuje se totiž, že kromě severní se společnost etablovala i na jižní Moravě. V Brně začala firma dnes již bývalého majitele Milana Konečného, který skončil ve vazbě, administrovat…

Kvůli korupční kauze zvažuje Brno přesoutěžení stamilionových zakázek

6.September » Seznam Zprávy
Na Brno dál dopadá korupční kauza firmy Via Consult. Město si nechalo zpracovat soupis zakázek, které příslušná společnost zajišťovala. Některé nejspíš nechá přesoutěžit.

Úplatkářská kauza kolem Via Consult nadále hýbe Českem

KAUZA V srpnu se do médií dostala kauza Via Consult. Seznam Zprávy odkrývají manipulační příběh, kde ústřední postavou je orlovský podnikatel Milan Konečný, v současné době ve vazbě. Je obviněn, že vědomě a cíleně vytvořil zadávací podmínky u několi…

Radní ANO v kauze cinknutých zakázek. „Zastrašoval mě,“ říká zastupitelka

16.August » Seznam Zprávy
Havířovský radní Róbert Masarovič je jednatelem firmy spoluzodpovědné za podezřelou zakázku. Dostal se kvůli tomu do sporu na tamní radnici, případem se ale zabývají i pražští politici - Masarovič totiž řídí i Pražské strojírny.

Senátor Čunek v kauze zlínské nemocnice: hejtman Holiš je naprosto prokorupčně zaměřený

9.August » MagazinSecurity.cz
Senátor Jiří Čunek (KDU-ČSL) ostře kritizuje vedení Zlínského kraje a hejtmana Radima Holiše (ANO) za způsob, jakým kraj přistoupil k přestavbě zlínské nemocnice. Některé zakázky v projektu v hodnotě 3,5 miliardy korun administruje společnost Via Co…

Tato informační stránka o Milan Konečný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Konečný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes