15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Ivo Koníř

Rezerva Táborska stále drží neporazitelnost a vítězstvím 4:1 nechala Sokol na dně přeboru

SEZIMOVO ÚSTÍ - Sokolové ze Sezimova Ústí vstoupili do nové sezony krajského přeboru třemi porážkami a na body nedosáhli ani při sobotním domácím duelu s mladou rezervou Táborska. Hosté se dostali do vedení už v 5. minutě a do poločasu náskok ještě …

Když je chuť, o věk nejde, říká Koníř a těší se na další sezonu

15.června » iDNES.cz
Většina fotbalistů v jeho věku už dávno na svoji aktivní kariéru pouze vzpomíná, někdejší jihlavská opora Ivo Koníř je ovšem v tomto směru výjimka. V úterý slaví 45. narozeniny a těší se na další soutěžní sezonu.