Miroslav Kopčík

Vztahuje se k

OBRAZEM: Na zámeckou pouť proudily davy lidí

Kačina - Areálu zámku Kačina hostil v neděli tradiční Zámeckou pouť Rudolfa Chotka, která přilákala tisíce návštěvníků.

Kutnohorské zastupitele čeká zítra jednání

Kutná Hora - Kutná Hora – Další řádné zasedání městského zastupitelstva se uskuteční zítra od 16 hodin v Rytířském sále Vlašského dvora. Nejdůležitějšími body jednání bude bezesporu hlasování o přijetí dvou velkých dotací.

OBRAZEM: V Čáslavi proběhl jarní svod psů

Čáslav - Nad restaurací „V Pivovaru“ se od sobotního rána ozýval štěkot psů. Okresní myslivecký spolek v Kutné Hoře zde totiž pořádal tradiční Jarní svod loveckých psů.

OBRAZEM: V sokolovně v Křeseticích zahrál Keks

Křesetice - Fanoušci skupiny Keks, která je místní rockovou stálicí koncertující už od roku 1981, se v hojném počtu sešli v sobotu 14. dubna v sokolovně v Křeseticích, kde se konal další koncert této kapely. Nechyběly osvědčené hity v rychlém i po...

OBRAZEM: Pochod okolo Zbraslavic měl rekordní počet účastníků

Zbraslavice - Sedmnáctého ročníku pochodu okolo Zbraslavic se v sobotu 7. dubna zúčastnilo rekordních 1167 lidí. Pěší měli výběr z pěti tras v délkách od 10 do 27 km. Cyklisté se rozjeli po čtyřech cestách a také vybírali dle své zdatnosti. Nejkra...
Monte Carlo - Jedna ze čtyř částí Monackého knížectví

Tato informační stránka o Miroslav Kopčík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Kopčík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes