Eva Kordová

Vztahuje se k

Dětem čtěte hned od narození. Potřebují vnímat slova, radí knihovnice

30.března » iDNES.cz
Snad žádná kulturní akce v Turnově se bez ní neobejde. Poznáte ji snadno. Většinou totiž třímá v ruce mikrofon a celou akci uvádí. Nejvíc je ale Eva Kordová spjatá s Městskou knihovnou Antonína Marka, kde se věnuje dětským čtenářům. Další články k...

Dětem čtěte hned od narození. Potřebují vnímat slova, radí knihovnice

30.března » iRegiony Impuls
Snad žádná kulturní akce v Turnově se bez ní neobejde. Poznáte ji snadno. Většinou totiž třímá v ruce mikrofon a celou akci uvádí. Nejvíc je ale Eva Kordová spjatá s Městskou knihovnou Antonína Marka, kde se věnuje dětským čtenářům.

Na turnovských starořemeslných trzích zářily i hvězdy z Poniklé

11.prosince » Liberecký deník
Turnov, Poniklá – Proudy lidí směřující na náměstí nenechávají na pochybách, že i letošní turnovské Vánoční řemeslnické trhy budou mít rekordní návštěvnost.

Předškoláci v Turnově se rozloučili se svými mateřskými školami

30.června » iRegiony Impuls
Odbor školství, kultury a sportu připravil v rámci aktivit Zdravého města Turnova a MA21 tradiční loučení s předškoláky.

Kniha pro Evu Kordovou a úspěch turnovské Žižkovky ve vypravěčské soutěži

21.dubna » Turnov
V turnovské Městské knihovně Antonína Marka se v úterý 4. dubna konal již 14. ročník přehlídky v umění vyprávět Čteme všichni, vypráví jen někdo.

Noc s Andersenem a pohádkou Čtyřlístek přilákala rekordní počet dětí

3.dubna » Turnov
Slavnostní fanfáry Trubačů Českého ráje zahájily opět jako v předchozích ročnících 17. ročník Noci s Andersenem u historicky prvního stromu Pohádkovníku, který byl zasazen právě před 12 lety u Městské knihovny Antonína Marka v Turnově.

Pasovaní prvňáčci zažívají hodiny a dílny čtení

8.března » Turnov
Na turnovských základních školách prožívali prvňáčci v měsíci lednu a únoru slavnostní chvíle s knihou a živými pohádkovými postavami. V březnu si zase vychutnají hodiny a dílny čtení v rámci měsíce března - měsíce čtenářů.

Z Turnova II. se návštěvníci přenesli na Bali

28.února » Turnov
Oblast Turnova II. se pomalu začíná oživovat kulturním programem, který v této části města neměl vyhovující programy. Městská knihovna A. Marka zde v jídelně opravené budovy základní školy uspořádala cestovatelskou přednášku.

Pomalu ožívá tradice setkávání v Turnově II.

16.února » Turnov
Společně s prvním pořadem pro děti v lokalitě Turnova II. přinášíme i krátké ohlédnutí za panem profesorem Jaromírem Horáčkem.

Babičky a dědové jdou zpátky do školky. Mají dětem číst pohádky

Turnov - Senioři bývají někdy v důchodovém věku opuštění a připadá jim, že je nikdo nepotřebuje. Přitom právě oni mohou pomoct při výchově malých ratolestí, a to nejen vlastních vnoučat, na které mají rodiče stále méně času.
Helena Zmatlíková - Česká malířka a ilustrátorka

Tato informační stránka o Eva Kordová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Kordová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes