15
new stories - click to show

Milan Košař

Related to

Zelené vnitrobloky ubývají, upozorňují lidé, kterým za okny vyroste bytovka

Desítky pardubických občanů nesouhlasí s výstavbou bytového domu uprostřed zeleného vnitrobloku. Komise města sice vyzvala investora, aby záměr zmenšil, ale lidé volají po tom, aby se na veřejné zeleni nestavělo vůbec.

Místo hřiště a zeleně bude na pardubickém Židově bytovka. Lidem navzdory

8.June » iRegiony Impuls
Zelené prostranství mezi domy na pardubickém Židově může být brzy minulostí. Developerská firma chce ve vnitrobloku postavit bytovku. Proti plánům se postavili lidé z okolních domů, podepisují i petici. Podle politiků však zřejmě neuspějí. Úřadům ...

VIDEO: Občané grilovali do noci developera kvůli záměru výstavby na Berlínku

Běžte stavět jinam. Tady vás nechceme! Je to krásný projekt, ale ne do této zástavby. V Hankově domě ve Dvoře Králové nad Labem to v úterý večer vřelo, na zastupitelstvo přišli lidé protestovat proti záměru výstavby bytových domů.

Dva zastupitelé Pardubic se vzdají mandátu, za šest let nic neprosadili

18.March » iRegiony Impuls
Architekti Milan Košař a Aleš Klose společně vstupovali před 15 lety do pardubické komunální politiky. Chtěli použít svůj odborný pohled a vylepšit vzhled krajského města. Nyní svou snahu končí a odcházejí s nepořízenou. „Politika nás zklamala,“ s...

Architektonický „úklid“ největší ulice v centru Pardubic spolkne až 300 milionů

23.February » iRegiony Impuls
Pardubice připravují nákladnou úpravu Palackého třídy. Ulice vedoucí od železničního a autobusového nádraží k centru tvoří jednu z hlavních přístupových cest, i proto je záměr nazván „výstavní skříň města“. Akce má stát 300 milionů.

Rekonstrukce se stavbou lávky pokračují v plném proudu

3.November » Chrudimské noviny
Pardubice–Práce na stavbě lávky přes trať, o kterou usiloval od roku 2013 Martin Kolovratník (ANO 2011), jsou teprve na začátku. Občané se ale mohou těšit na propojení Zeleného Předměstí a Palackého třídy se sídlištěm Dukla. [[img:chrn_fullwidth:1...

Díla architektů a designérů - 8. díl - Ateliér Archiko

29.September » TVbydlení.cz
„Jedná se o čistou dřevostavbu. Bylo záměrem přiznat veškeré konstrukce jako například kleštiny a nezakrývat je kaputáží,” říká Košař, který tvrdí, že v dnešní laické veřejnosti stále převládá názor, že klasická dřevostavba vypadá jen jako srub. P...

Oprava pardubického železničního uzlu začíná, na cestující čekají výluky

25.August » iRegiony Impuls
V září začne modernizace železničního uzlu Pardubice. Obří stavba za více než pět a půl miliardy korun zasáhne tisíce cestujících. Práce potrvají čtyři roky a první větší výluky začnou už za pár dní.

Demolice lávky u Paláce Pardubice je opět ve hře, petici navzdory

5.August » iRegiony Impuls
Architekti podle primátora Pardubic Martina Charváta otevřeli možnost, že by se demolovala lávka na Palackého třídě. Její zachování přitom během výstavby nákupního centra podpořilo v petici sedm tisíc lidí.

Stěhování se na chvíli odkládá, autobusové nádraží ještě chvíli vydrží

28.June » iDNES.cz
Zatím se zdá, že pardubické autobusové nádraží bude fungovat déle, než se původně předpokládalo. Investor zatím nespěchá se zahájením výstavby nového nákupního centra na místě bývalého lihovaru, a tak radní dostanou čas na dokončení terminálu B.

Tato informační stránka o Milan Košař zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Košař" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes