Jiří Kosta

Wolff: McLaren a rok 2007 jsou pro nás varováním

Šéf týmu Mercedes Toto Wolff řekl, že se výpadek týmu McLaren v roce 2007 ukazuje, jak je souboj o titul ve Formuli 1 nepředvídatelný.

Pérez je překvapený výkonem Force Indie po převzetí týmu

Po náročném období pro Force India byl konečně tým převzatý novými vlastníky. I když tým musel začít s body do poháru konstruktérů od nuly, týmu se celkem daří. Sergia Péreze to překvapilo.

Vandoorne míří do Formule E s HWA!

Stoffel Vandoorne letos nebude mít pravděpodobně žádnou přestávku, jelikož hned po konci sezóny u McLarenu bude pokračovat ve Formuli E s týmem HWA Racelab.

Häkkinen by se vrátil jedině, kdyby mohl všem nakopat zadnice

Dvojnásobný mistr světa Formule 1 Mika Häkkinen tvrdí, že by se vrátil k závodění jedině, pokud by mohl vše, nakopat zadnice.

Berger: Mick Schumacher mi připomíná Michaela

Schumacher junior získal během sobotního závodu Formule 3 mistrovský titul. Stalo se tak dvacet osm let po jeho otci Michaelovi, který vyhrál v roce 1990 titul v Německé Formuli 3. Během této sezóny se jel také závod na Hockenheimu, kde právě Mick...

Verstappen je připravený udělat v USA maximum pro úspěch

Max Verstappen prozradil, že už se nemůže dočkat návratu do Ameriky. V loňském roce se dostal v posledním kole na třetí pozici, ale poté dostal penalizaci za údajné zkrácení tratě.

Zkušenost je klíčem k úspěchu, říká Magnussen

Kevin Magnussen řekl, že získává potřebnou zkušenost v každé oblasti díky týmu Haas. To všechno je prý klíčem k úspěchu v letošní sezóně.

Osud není v našich rukách, říká bývalý manažer Michaela Schumachera

14.října » SvětFormule.cz
Willi Weber, který zná Michaela Schumachera více, než dvacet let řekl, že dává svému příteli pomalé sbohem.

Massa: Staré motory nemají takovou agresivitu jako hybridní

Felipe Massa tvrdí, že staré motory V8, které byly dříve ve Formuli 1 postrádají agresivitu současných hybridních turbomotorů.

Alonsa zavalují emoce před koncem kariéry

13.října » SvětFormule.cz
Fernando Alonso řekl, že to pro něj bude náročný odchod z Formule 1 na konci sezóny. Sám jezdec má nyní pocit, že emoce se projevují během závodních víkendů.

Mick Schumacher získal titul Formule 3!

Mick Schumacher byl korunovaný šampionem Formule 3 dnes na okruhu Hockenheim ve druhém závodě, když skončil celkově druhý.